Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire van bűntudatotok, amikor ebben a nagy melegekben látjátok az alulöltözött tiniket, és gondoljátok, hogy milyen gyönyörű, feszes, nőies testük van?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit tesznek a kajájukba, de pár éve még közel sem így néztek ki a tinilányok. 20-30 éves csajok sokszor laposabbak.

2018. ápr. 23. 22:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ilyen tininek, én ahogy értem felnőtté, úgy lettem egyre jobb nő. Mármint az alakom változott, arcom is rengeteget, gyereknek tök fiús volt a fejem. :D És ami talán még fontosabb, akkoriban rondán öltöztem. De azért olyan 14 éves koromtól felfelé haladva egyre szaporodott az utcán megnéző férfiak száma. Gondolom, te is egy ilyen vagy.

22/N

2018. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 swagolasz ***** válasza:
Attól függ mennyire tini :D De ezt leszámítva egy csepp bűntudatom sincs :D
2018. ápr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
55%

Én meg pont azt látom, rengeteg a hájas,m lógó hasú, összeérő narancsbőrös 14-18 éves lány. Borzasztóak, el vannak hízva. Mi lesz velük ha majd még szülnek is.

Én 44 éves, heti több alkalommal sportoló két gyermekes anyuka vagyok. Legalább tíz évet letagadhatok. Én nem, nem vagyok féltékeny a mai 16 éves lányokra, nem cserélnék velük.

2018. ápr. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

04:03

Ezen most hangosan felröhögtem

2018. ápr. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Míly érdekes, két sportoló nő írt ide és mind a kettőt hazugnak nevezik. Mi alapján? Csak mert bizonyították a kérdésben szereplő negatívan feltüntetett korosztály ellenkezőjét? Ez a gyk színvonala.


Ja, és még valami: ki kéne menni az utcára és nemcsak a tiniket kéne észrevenni. Hisz mindenki csak azt veszi észre, amit akar.

2018. ápr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, inkább ezeknek a kiscsajoknak kéne szégyellniük magukat, hogy tizenévesen krvának öltöznek. Reggel is láttunk párommal, egy kislányt, akinek kilátszott a feneke alsó része. És akkor vállalj gyereket, hátha belőle is rbanc lesz.
2018. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Csinosak a tini lányok, nincs ebben semmi. En is megnezem nőként a tizen-huszoneves, feszes testű, picit izmos helyes fiúkat.
2018. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem kell a férfiaknak ez miatt bűntudatot érezni, természetes, ha fel áll rájuk.

Csak azt nem bírom, amikor ugyan ezek a lányok kezdenek majd otthon a szüleiknek sírni, ha valami atrocitás érte őket az utcán, vagy megakarták őket erőszakolni suliból hazajövet. :)

2018. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

04.22 nyugodtan röhögjél, nekem nem oszt, nem szoroz, én attól még nyugodtan élem az életem.

Nézz körül, mennyi 16-17 éves tunya, tohonya lány van. Attól függetlenül felveszik a rövidnadrágot, haspólót. Ez a többség. Ezt kéne irigyelnem?

Ez anonim oldal,miből gondolod, hogy hazudok, kamu amit írok, miért tenném?

Hihetetlen, hogy egy nő 40 felett is tud jól kinézni, fiatalosnak, sportosnak? Nézz körül a világban, ébredj fel.

További szép napot!

2018. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

# 29


Nem tudom hol élsz, de itt a haspólós tinilányok 90%-a 40-50 kiló vasággyal együtt.


Azért nevettem, mert elképzeltem azt a hangsúlyt, ahogy egy irigykedő idős nő leírta ezt a kommentet a kis alternatív univerzumáról, ahol a 40 évesek feszesebbek, mint a tinilányok. :D

2018. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!