Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire van bűntudatotok, amikor ebben a nagy melegekben látjátok az alulöltözött tiniket, és gondoljátok, hogy milyen gyönyörű, feszes, nőies testük van?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit tesznek a kajájukba, de pár éve még közel sem így néztek ki a tinilányok. 20-30 éves csajok sokszor laposabbak.

2018. ápr. 23. 22:03
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

"Nem tudom hol élsz, de itt a haspólós tinilányok 90%-a 40-50 kiló vasággyal együtt. "


Bp-n szinte nem is nagyon láttam még kövér lányt haspólóval, egy kezemen meg tudom számolni, pedig sokat vagyok a városban. Rövidnadrágban többször, de nyilván 50 fokban ők is kénytelenek felvenni.

Az a komment egyértelműen egy kamu egy frusztrált egyéntől.

2018. ápr. 24. 22:12
 32/34 anonim ***** válasza:

#30


Láttál te már valaha egy sportos 40 éves nőt? Kétlem, mert akkor nem írtál volna butaságot.

Aki sportol, izmos, annak a teste is feszes, főleg ha nagyon odafigyel a folyadék bevitele és a táplálkozásra.


Ennyi a titka az egésznek. Tudom, nehezen felfoghatót írtam.

2018. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
*jav.: folyadék bevitelre
2018. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy idősebb nők szét offolják a kérdést... Nem értem miért érzik sértve magukat, mikor nem róluk van szó. Talán kisebbségi komplexusban szenvednek? Ha már ideböfögik, hogy ők mekkora sportos feszes, dögös csajok, akkor képet is küldjenek legalább. :D
2018. ápr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!