Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek, hogy így megbízi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek, hogy így megbízik bennetek egy lány, hogy először nektek mondaná el, hogy 13 évesen vesztette el, vagy szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Nagyszüleinek volt egy hétvégi háza, ahol egy pasi volt a szomszéd, a család """barátja""". Egyszer amikor a lány egyedül volt tapizta, meg puszilgatta, a lány visszacsókolt, majd minden jött sorba...

Ráadásul a srác 20 felett volt, de nem élte meg traumaként, mert vonzódott hozzá, de csak egyszeri alkalom volt, utána nem is találkoztak szinte soha.

Az eset több mint 10 éve történt, a srácra még facebookon sem tud rákeresni, mert nem emlékszik a vezetéknevére, utcán lehet fel sem ismerné.

Soha senkinek nem beszélt erről, se családnak, se barátoknak. Minden exének azt mondta, hogy 17 évesen vesztette el, akkor volt az első komolyabb barátja. Neki azt mondta, hogy sportolás miatt szakadt el a szűzhártyája.

Ti lennétek az elsők, akiknek valaha beszélt volna erről, ez pozitívum, vagy negatívum?



2018. ápr. 24. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
Vicces, hogy megerőszakolt áldozatnak van beállítva a lány, amikor ő csókolta meg, és ő mászott rá részben.
2018. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A lány kezdeményezte a csókot, nem tudom mit kell megcsalást szajkózni oldalak óta, semmi ilyesmi nem volt. Bele volt zúgva a srácba.

A 61 meg 75%-os egy és ugyan az, tipikus gyakoris élettelen több regisztrációval.

Nézzétek hogy lepontoz mindenkit, akinek más a véleménye.

2018. ápr. 24. 19:31
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mondtam, "És ezen dolgokat soha nem lehet elmagyarázni egy olyan embernek akinek egyetlen fegyvere a támadás, amennyiben a saját, elvakult nézeteivel bármilyen módon szembe mennek."

Kihangsúlyoznám az "egyetlen" szót.

2018. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#30, ja ilyen nekem is volt, szabályzatba nem űtköző dolgokat töröltettek, szinte azonnal, csak mert nem egyezett a véleményünk. Érdekes nekem eszembe se jut jelentgetni másokat, mert ha válaszolok valamire akkor maradjon ott az eredeti. Különben hülyét csinálok magamból, és eleve a vitának ez a ényege, hogy válaszolok valamire.


Valakik tényleg nagyon ráérnek :D Legyen ez a legnagyobb boldogságuk.

2018. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést kicsit át kéne fogalmazni, és az egészségügyi rovatban feltenni. Ez nem felnőtt kapcsolat kérdése. És a kérdés az lenne, hogy hogyan tudsz rajta segíteni.


Az viszont ide tartozik HA te vagy a pasi, és a párodról van szó, akkor mennyire komoly az a kapcsolat, hogyan működik, ugyanolyan komolyak-e a szándékaitok, stb. hogy ha neki te vagy az első, akinek ezt be meri vallani, te meg azon töprengsz, hogy mások mit gondolnak a barátnődről, nem gáz-e vele járni.


Tudod, ha én igazán szeretek valakit, akkor nem hagyom cserben, hanem kitartok mellette jóban, rosszban, és ha bajban van, akkor megteszek mindent, hogy segítsek neki. Ha nem komolyak a szándékaid, akkor hagyd ott a lányt, nem azért, mert 13 évesen vesztette el, hanem azért, mert ő komoly kapcsolatra és megértésre vágyik, te meg ezt nem tudod megadni neki, és tisztességtelen dolog lenne kihasználni pláne egy ilyen sérült és sérülékeny lányt.


Ha viszont szereted és elfogadod őt, akkor mit keres itt a kérdés?


Hány évesek vagytok, mert nekem te úgy tűnsz, hogy nem lehetsz több 16-nál szellemi és érzelmi érettség alapján.


Azt viszont megjegyzem, hogy a lánynak mindenképpen nagy trauma lesz a szakítás, mert te vagy az első, aki előtt komolyan megnyílt, akitől segítséget mert kérni, de a segítség helyett szakítást kap.

Mégis azt mondom, hogy ha nem komoly a szándékod, nem szereted úgy a lányt, ahogy ő téged, nincs benned együttérzés, stb. akkor szakíts vele, de nagyon fontos, egy mély beszélgetés, amiben elmagyarázod neki, hogy nem benne van a hiba, és nagyon jól tette, hogy erről beszélt, és megtisztelő a bizalma, meg minden és hogy nagyon értékes ő, és csak a legjobbat érdemli, de te rájöttél, hogy te nem akarsz még komoly kapcsolatot, és nem akarod kihasználni. És ne menj bele a búcsúszexbe, stb. és ne adj neki semmi reményt, hogy lehet a kapcsolatotokból valami, mert az csak arra jó, hogy még nehezebben dolgozza fel a szakítást, és neki most két traumával kell megbirkóznia egyszerre: a felszínre jött megerőszakolással és a szakítással.


Szedd össze magad, és legyél férfi! De ne csak deréktól lefelé, hanem inkább deréktól felfelé! Tudod: gerinc+agy. (Nem úgy értem, hogy ez nőknél nem lehet, hanem úgy hogy férfi legyél, ne gyerek!)

2018. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az hogy el merte neked mondani, a bizalom jele!

Én is katam hasonló infókat a mostani páromtól. Őt gyerekkorában megerőszakolta/gatta egy tőle idősebb srác.

Csak én tudok róla, még a gyerekeinek sem mondta el.

Tőle egyenesebb embert nem ismerek.

Itt viszont egy befolyásolható gyerek kihasználásáról van szó.

Ezekkel nem dicsekszik senki! Örülj hogy bízik benned és szeresd nagyon!

2018. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!