Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasitól kapnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasitól kapnátok egy bundát akkor ribinek éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért érezném magam annak?
2018. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha kapcsolatban vagytok, akkor miért kéne?


DE!!! Tuti kihajítanám az ablakon ha ilyet kapnék. Undorító! AZ az állaté volt...

2018. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csupán ezért miért érezné bárki magát ribinek? Számomra értelmetlen a kérdés.


Amúgy meg soha senkitől nem akarnék bundát kapni vagy bármit, ami igazi állatszőrből készült.

2018. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Van sok bundam. Nem nagyon van hely ujabbnak. Meg azota valtozott a felfogasom es egy ideje inkabb muszort veszek.

Akkoriban nem tudtam,h milyen fajdalmas az allatnak.

N

2018. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, de nem kene bunda.
2018. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A páromtól nem kapnék ilyet, mert tudja, hogy nem szeretem és úgysem hordanám.


Egy idegen pasihoz meg mi közöm úgy őszintén?

2018. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

"Akkoriban nem tudtam,h milyen fajdalmas az allatnak." Kinyírják és megnyúzzák vagy csak simán megnyúzzák...nem mondod, hogy most horzsoltad le a bőrödet először.

31/f

2018. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A pasik nem osztogatják csak úgy a bundákat, valamit várnak érte.

Ha csak kedveskedni akar, akkor lepjen meg valami kevésbé drága egyedi dologgal, ne kötelezzen le ilyen drága ajándékkal.

2018. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegán vagyok, ha nem tudná, hogy nekem a bunda nem oké, nem járnék vele.
2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezném ribinek magam egy ilyen miatt, mert tudom, hogy nem vagyok az. Max. ha kapcsolat elején kapnék egy ilyen értékes cuccot, elgondolkoznék a pasas szándékain (meg akar-e vásárolni stb). Hosszú kapcsolatban sztem nem r...ság elfogadni nagyobb értékű dolgokat. Más kérdés, hogy nem örülnék neki, mert nagyon nem a stílusom.
2018. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!