Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 15+ millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 15+ millió forintos autókban egyedül utazó, fiatal - nekem nem mindig bejövő de hagyjuk meg - formás nők mekkora része mondhatja el, hogy maga vitte ennyire?

Figyelt kérdés

Nem irigység meg népnevelés..ezen tűnődtem múltkor..a fejekből én olyan 25-35% közé tenném


Ti?


2018. ápr. 26. 21:46
1 2
 11/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
17%
Az irodán dolgozó csajoknál szoktam puhatolózni, hogy mégis kb. mennyit keresnek. Nos, havi 180-200k-nál nem többet. Gondolhatod, hogy ebből telik 18 milliós BMW 7-esre, meg 20 milliós Mercedes AMG-re.. hagyjuk már...
2018. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%
Most hogy pénzért szop farkakat (prosti) vagy pozícióért (pénzügyi vezető) az teljesen mindegy.
2018. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Azért megnézném, ha előállna 250-350 ezer fiatal nő 15+ millió ft-os autókkal. :)

31/f

2018. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Fenének ennyiért autó. Az autó az egyik legrosszabb befektetés. Aki ennyiért vesz autót az vagy nagyon gazdag és nem érdekli vagy nagyon hülye.
2018. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Én 28 vagyok, a szüleim szegények, és 23 milliós - nem céges - kocsit vezetek. Mondjuk nem is vagyok nő. ;)
2018. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%

De azt is írd, hogy a tiéd-e, mert vezetni én is vezettem huszonévesen drága kocsit :D

31/f

2018. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig többen,mint a 15+ milliós autót vezető fiatal pasik,azoknak mind apuci rakta a segge alá.A prosti legalább maga kereste meg az árát.
2018. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele, hogy 99%!

Egyszerűen azért, mert akinek van pénze ilyen kocsira, annak nem gond kifizetni a fodrászt, kozmetikust, személyi edzőt, vagy mellnagyobbítást. És inkább kozmetikushoz megy és rendel kaját, vagy beül a család étterembe, mint hogy munka után mosogasson és főzzön.

Egyszer nézz be egy multi céghez, ahol a női középvezetők is jól keresnek. Nem fogsz látni elhanyagolt, elhízott konyhás néniket. Meg a parkolóban se lesz Suzuki.

Akkor se, ha tíz évig fizeti a részletet.


Szerinted van annyi milliárdos pasi, aki autót vesz, hogy minden ilyen nőnek jusson? Vagy te azt látod, hogy a fiatal magyar férfiak 80-90%-a zsebből fizeti ki az új Mercit?

2018. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Honnan szedne a maradék kb 70% annyi gazdag pasit?

Már csak ezért is gondolom, hogy maguk keresték meg, vagy esetleg a családjuktól kapták (akkor meg nem ebbe a kategóriába való a téma)

Életszerűtlen, hogy a pasik 70%-ának nemcsak hogy saját luxusautóra futja, de még az összes aktuális barátnőjének is a feneke alá pakoljon, egész egyszerűen nincs ennyi pénzes pasi az országban, ismerőseim között átlagban jómódúnak számít, akinek van egy bármilyen(!) saját autója, és azt esetleg alkalmanként kölcsön(!) tudja adni a párjának, ha úgy van.

Én két nőt ismerek, akinek ilyen kaliberű autója van, egyik egy "kikent cicababa" kinézetű, egyébként nagyon intelligens és kedves hölgy, aki nagyságrendekkel többet keres, mint a férje (a férj maradt otthon gyeden a két gyerkőcükkel is emiatt), a másik meg a férjével közösen vezeti a saját vállalkozásukat.

Meg ismerek olyat, akinek céges autó, vagy a főnök néha a sajátjával küldi el ide-oda.


De ja, tök bölcs dolog ismeretleneket kvázi lerib...cozni, aztán sírni, hogy a nők hamar ítélnek és felszínesek :D

2018. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!