Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha heti egyszer talizunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heti egyszer talizunk mennyi az az idő amit kivár a ffi szexhez, amikor már reménykedhetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

21/L 34/F


Két hete jöttünk össze.


2018. ápr. 27. 05:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most azt szeretnéd, hogy még ne, vagy hogy már igen? Elég zavaros, ahogy fogalmazol.

A férfi kora is számít, tapasztaltsága is, de nincs recept, mindenkinél más. Én ilyen felállásban max 4-6 hetet várnék, és akkor már megpróbálnám, de én nem ő vagyok.

2018. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan gondloja? Elosszpr is fel kene nonod, aztan ne jatszd az eszed, mert meg az sincs es talan, de akkor is talan johet egy parkapcsolat idosebbel, de meg akkor se tav kapcsolat mar akkor massal kefelt mikor megismertetek egymast. 21 evesen te mar erett ferfit akarsz mikor te magad eretlen vagy.
2018. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kinek mi a komoly...

Nekem 33 évesen az, amikor közös jövőt tervezünk: összeköltözés, házasság, gyerekek. Nekem ez akkor lenne komoly, amikor először elkezdünk arról beszélgetni, hogy ki tud könnyebben mozdulni, hol lenne jó közös életet kezdeni. Ez nem két hét. Lehet, hogy nem is két év, heti egy találkozóval. Addig két egészséges nem fogja bírni szex nélkül.

Nagyon fiatal és naiv vagy még, azért hiszed azt, hogy a szexnek a komoly szándékhoz van valami köze, és nem akkor fekszel le vele, mikor te is kívánod és szeretnéd.

2018. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az benne a játszmázás, hogy le szeretnél feküdni a pasival, kívánod, vonzódsz hozzá, de ahelyett, hogy szexelnétek egy jót, játszod a szende szüzikét. Az teljesen rendben lenne, ha azért nem feküdnél le vele, mert meg akarod ismerni valamennyire, mielőtt magadba engeded. De ha csak azért nem szexelsz vele, mert azt gondolod, attól majd komolyabban vesz, az bizony játszmázás.
2018. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 "De ha csak azért nem szexelsz vele, mert azt gondolod, attól majd komolyabban vesz, az bizony játszmázás." Ez meg se fordult a fejemben. Badarság lenne. Meg akarom ismerni ezért nem ugrok bele mindjárt.
2018. ápr. 27. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, de a kérdésed úgy hangzott, mintha arra várnál választ, hogy mennyit kell mások szerint várnod, hogy komolyan vegyen az a férfi.


Szerintem ha te azt akarod, hogy komolyan vegyen egy férfi, vedd komolyan az ismerkedést!

onnantól kezdve, pedig ha figyelsz rá és a saját érzéseidre, pontosan fogod tudni, hogy mikor jött el a pillanat.


Remélem segítettem.

2018. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!