Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

9 honapja vagyunk egyutt parommal.egyutt elunk es megkerte a kezemet is.Mostanaban sokat vitatkozunk amiatt hogy nyar vegen kimennenk kulfoldre megprobalni.(dolgozni,felretenni penzt hogy aztan kesobb itthon tudjunk hazat venni stb..)

Egy problemam van ezzel..hogy nekem edesanyam nagyon beteg es felek hogy baja lesz.Gyotorne a lelkifurdalas ha itt hagynam mert nagyon szeretem es felek hogy pont akkor nem vagyok itt mikor baj tortenik.(sulyos beteg)

Egyik nap baratom feloldva hagyta a telefonjat es egs beszelgetest..melyben azt irta hogy o mindenkepp elakar menni.

Most ezt nemtudom mire velni mikor en megmondtam neki hogy nem vagyok meg ebben biztos..addig sok viz lefolyik a Dunan.At sem ragtuk ezt az egeszet,de o mar eldontotte hogy menni fog.Megis mennyire gondolja velem komolyan ha csak ugy egyedul dont errol.Nem mellesleg elhiszem hogy kell a penz,mert kell..de nem minden az.Elgondolkodtam a kapcsolatunkon ezzel az irasaval hogy o siman itthagyna ezekszerint.



2018. ápr. 24. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan menne. A baj már begtörtént, most légy vele. A többi túl dedó. Mindkettőtöknek totálisan meg kéne változnotok
2018. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik komolyan gondolja a költözést. De ezt inkább tőle kéne megkérdezni. Az egy dolog, hogy édesanyádat nem hagyod itt (egyébként jól teszed, anya csak egy van, én sem hagynám itt az anyámat) DE nem várhatod el egy életerős fiatalembertől, hogy a te édesanyád miatt ne valósítsa meg az álmait. És ne is hibáztasd ezért.

Ha nagy a szerelem ugyis megoldjátok, ha nem akkor szétmentek.


Mint mondtam anya csak egy van, de párod lehet millió.

2018. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Csak itt az is baj tudjatok hogy eldontotte nelkulem,szoval a kapcsolatunk nem olyan eros mint gondoltam.

A masik dolog meg az hogy azzal az okkal is menne ki hogy amit fentebb leirtam hogy kozos hazat..de ha ezeket annyira szeretne akkor elobb velem kellett volna megbeszelnie,nem egy volt munkatarsaval.Es persze,nem akarom visszatartani,onzo lennek ha ezt tennem.Csak nagyon rosszul esett hogy akarhanyszor megkerdeztem ezt a kiutat tole ..huzta a szajat,tehat neki mindegy hogy velem vagy nelkulem.

2018. ápr. 24. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon megkellene beszélnetek. Én igazából mindkettőtöket megértelek. Őt is hogy ki akar menni gyűjteni, főleg hogy ezt már elterveztétek, meg téged is hogy nem akarod anyukádat egyedül hagyni, pont most mikor nagy szüksége van rád. Azt meg nem lehet hogy itthon ültök és várjátok hogy meghaljon és mehessetek (bocs ha nyers vagyok). Köztes megoldás hogy szomszéd országba mentek, ahonnan bármikor haza tudj jönni, akár hosszabb időre is.
2018. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beleolvasni mások telefonjába, mert egyrészt nem etikus, másrészt hamis következtetésekre juthatsz. Várd ki, hogyan dönt!
2018. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ülj le vele megbeszélni. Még mindig van olyan megoldás, h ő kimegy dolgozni külföldre, te meg otthon maradsz anyukád mellett. Nem ti lesztek az első esetek, h más-más országban dolgoztok.
2018. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikusan rossz irányba mentek...neki veled kell ezt komolyan megbeszélnie, neked meg nem a telefonjában kell mutatnia, és kiírni " nekünk", amit vele kell komolyan megbeszéled... szóval, hajrá!
2018. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azert van ez az oldal hogy kerdezzunk.

Nem turkaltam a telefonjaba es nem is terveztem,csak odakaptam a fejem es elolvastam.Szerintem eleg egyertelmu amit leirt.Ezert erdeklodtem itt.Es koszonom szepen a valaszokat. :)

2018. ápr. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!