Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy nem fogok lefeküdni senkivel 18 éves koromig. Esélyes hogy betartom? 15/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Szexelhetsz még eleget utána is. Sokkal jobb érett fejjel kezdeni, mint tizenévesen. Akkor hiába érzed magad érettnek (legtöbben ezt érzik), mégse vagy az. Később már teljesen máshogy látsz mindent.


Az viszont hülyeség lenne, hogy 16 évesen megismerkedsz "álmaid pasijával", és nem fekszel le vele 2 évig. Azt biztos nem bírnád ki, meg értelme se lenne.

2010. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ha nem modern vagy akk öreg??XDXD biztos a nagyanyád beszélte tele a fejedet hülyeségekkel

és 18 évesen is tizenéves lesz szegényXDXD

2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

én 14 éves koromban, amikor még kis csitri fejjel álltam a dolgokhoz, és még nem voltam szerelmes igazán, ugyan ezen gondolkoztam, hogy 18-ig semmit. de egy évvel később rájöttem,mekkora idióta voltam, egy kis éretlen izéé :D azóta van komoly barátom, iszonyat szerelmes vagyok, és minden vágyam volt, hogy lefeküdhessek vele. ez meg is történt :D

szerintem ha te is szerelmes leszel (úgy IGAZÁN), akkor teljesen máshogy fogod gondolni.

vagyis szerintem hülyeség :D :S

17/L

2010. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jól teszed, ha nem fekszel le senkivel csak a kíváncsiság kedvéért és vársz a szerelemre. Hogy betartod-e, az csak rajtad múlik. De a gondolkodásodért én maximálisan tisztellek és becsüllek!!!
2010. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

sokak problémája itt azzal van szerintem, hogy rosszul fogalmaztál. Ne azt fogadd meg, hogy 18 éves korodig nem fekszel le senkivel, hanem azt, hogy vársz a szerelemre. Mert így ha összejössz valakivel, váratni fogod egy évekig? Nem fog rád várni. Ha meg 18 éves leszel, és netán épp nincs barátod, akkor lefekszel az első jöttmenttel? :)

Tehát a lényeg, hogy a szerelemre várj, ne arra, hogy 18 éves légy.

2010. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ha eléggé erős az elhatározásod, akkor esélyes, ah betartod, én majdnem 21 voltam, mikor elvesztettem, és nem bánom, hogy eddig vártam, bár nálam csak annyi volt az elhatározás, hogy olyannal, akibe szerelmes vagyok igazán, nem pedig azért, mert már mindenki túl van a dolgon. 15 évesen szerintem meg korai is lenne, legalábbis én annyi idősen nem éreztem kész magam rá. mindenkinek magának kell eldönteni, kikor érzi, hogy eljött az ideje, és kivel akarja, de ne az számítson, ki szerint mi ciki, és mikor kellene.
2010. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést magadnak tedd fel, ne nekünk. Ha úgy állsz hozzá, bizonyára menni fog, de nem lesz könnyű, mert ma minden a szexről szól, és a sok kis tinifütyi mind sunázni akar... Azért hajrá.
2010. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
én nem határoztam el, mégsem feküdtem le senkivel..
2010. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató és a negatív válaszokat is.
2010. jún. 13. 20:02
 20/25 anonim ***** válasza:

én is ezt mondtam egy éve, mosz 15 éves vagyok, és csak egy picit múlt, hogy még szűz vagyok. Mindenki, azt mondta, ha majd szeretek egy fiút, akkor nem tudom megtartani(nem hittem nekik) És igazuk volt, tényleg kicsin múlott:)

de örülök hogy nem veszítettem el, még nyugodtan várhatok:)

A legjobb amit tehetsz, hogy nagy ívben elkerülöd a férfiakat, akkor sikerülni fog. :D:)

2010. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!