Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy nem fogok lefeküdni senkivel 18 éves koromig. Esélyes hogy betartom? 15/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nehogy elkerülje őket.:O az orált és a pettinget nem tagadta meg magától,na meg a tapasztalat is kell az első együttléthez.:)

szűz vagyok.14 éves.most lett vége egy kapcsolatomnak,örülök h nem tettem meg,de amikor nagyon be vagy indulva..nehéz visszafogni magad..(:

de azért sok sikert.^^

egy jó ideig énis biztos az maradok..nem a koromhoz kötöm,hanem h mennyi ideje vagyunk együtt a fiúval..

2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nyugivan csak sok szemét bu.zi írta hogy ez helytelen...igazad van amúgy:) ez lenne a helyes... és ha komoly kapcsolatod is lesz nem csak szexelni lehet...:)
2010. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igazad van.Várd meg az igazit és vele tedd meg

21/L

2010. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hmm, hát ez csak töled függ hogy mekkora az akarat erőd.Am meg öröm látni hogy van olyan is aki vár 18 éves koráig és nem 13-14-15 éves korában veszti el...
2010. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na jó... lehet, hogy igaza van. Tényleg ritka, ha valaki így képes kontrollálni magát. :DD Persze ez csak duma, valószínűleg most nincs neki senkije, akivel lehetne csinálni... Az egy dolog, hogy nagyon okos kislány, hogy nem kezdi korán és megvárja, amíg igazán szerelmes lesz. De mi van, ha az a bizonyos szerelem majd 17 évesen toppan be az életébe? :D És ha már nagyon akarja ő is meg a srác is... majd számolja vissza a napokat, hogy "húúú még 274 nap, és lefeküdhetünk"...?? :DD
2010. jún. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!