Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elment bulizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elment bulizni a barátnőjével és ott ráhajtott egy fiú, nem volt semmi, elhajtotta, de mégse tudom elengedni a témát ?

Figyelt kérdés

elmesélte, hogy oda ment a csávó hozzá, hogy ismerkedni akar vele, de ő lerázta azzal a szöveggel, hogy "bocsi van barátom" nem érdekelte, amikor táncoltak a barátnőjével akkor is oda ment hozzá, de lekoptatta.

teljesen megbízok benne, de az ilyen férgek miatt, aggódom, féltem,és nem szeretem ha eljár bulizni, ilyen okádék helyekre.

Legfőképpen a legszebb ruháját is vette fel, kiló smink, köröm festés, haj stb, persze, hogy rámozdulnak.

most is ezen agyalok, nem tudom miért?



2018. ápr. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Miért nem mehetsz ilynskor velük te is? Én inkább ezt nem ertem.. pl vittél volna egy fiú havert és akkor nem lett volna a másik csaj gyertya tartó.

Egyébként azt se ertem minek vesz fel olyan ruhát meg minek sminkeli ki magát annyira főleg ha ott se vagy? Nekem ez kb azt sugallja hogy tetszeni akar másoknak azt akarja hogy fel figyeljenek rá...

2018. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
67%

Én azt nem értem, hogy miért mondta el ezt neked?

Nem történt semmi. Ráhajtottak (hisz ezt csinálják a srácok a discoban), ő elintézte. Nem volt atrocitás.


Ezzel max a te féltékenységedet tudta csak felpöckölni, aminek mi értelme?

2018. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, most az a bűne a barátnődnek, hogy lekoptatta a tagot? Azt sem értem #1, hogy ha bíznak egymásban, miért ne mehetnének külön bulizni.

Egyébként, ha meg akar csalni, biztos lehetsz benne, hogy megoldja , ha akarja, nem kell ahhoz buliba menni.

2018. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes lányra mennek bulikban fiúk.

Azért csípjük ki magunkat, mert jó érzés kicsit máshogy kinézni mint minden hétköznap. A csajokkal elmenni táncolni ugyan olyan, mint mikor te a haverjaiddal elmész egy sörre.

Semmi nem történt, engedd el.

2018. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha bulizni megy mindig kisminkeli magát, a legszebb ruháit veszi fel, meg is lepődök amikor küldi a képet, hogy, hogy néz ki, mármint nagyon szép és csinos.

és akkor csodálkozik, ha ráhajtanak millióan.

nem értem :(

oké nem volt semmi, elhajtotta őket, de azért bennem volt este- emiatt alig tudtam aludni - hogy ő ott táncol közben mindenki körbeveszi, pedig tudom, hogy nem csalna meg, csak frusztrál.

sajnos távkapcsolatban élünk, így nehéz együtt bulizni.

2018. ápr. 29. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mivel kapcsolatban van, öltözzön csadorba, hogy a te kis egódat ne sértse. Annak jobban örülnél ha senkinek se tetszene a barátnőd, vagy akkor meg az lenne a baj? Szánalmas ez a gondolkodásmód.
2018. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!