Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz kérdés! Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz kérdés! Melyik a "kedvenc" sírós kérdésetek, ill. magyarázatotok, hogy miért nem talál párt egy férfi/nő?

Figyelt kérdés
Az enyém: "Azért nincs senkim, mert én túl rendes vagyok!" A legjobb, mikor olyan mondja, aki nem is rendes egyáltalán...

2018. ápr. 29. 17:54
1 2 3
 11/30 Diavolino44 ***** válasza:
85%

Engem ezek nem zavarnak, ami zavar az a “felhagytam a csajozassal/ismerkedessel s azota boldogabb vagyok” tipusu kerdes, ahol alig varja, hogy kapjon egy privit egy lanytol.


A kozhelyekbol, meg : “elobb utobb ugyis talasz valakit, majd akkor fog eljonni, mikor nem is szamitasz ra” illetve a “ne gorcsolj ra” tanacsok amik egy az egyben bullshitek.

2018. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ó jaj, 6-os... ebben ugyan mi a vicces? :-(
2018. ápr. 29. 19:32
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem tudom,hogy mi vicces volt a 6-osnak abban amit írt. Na számomra az ilyenek a nyomorékok, nem azok akiknek nem sikerül kapcsolatot kialakítani.
2018. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
Férfi részről a "férfitöbblet", amin besírok. Nők közül az a kérdező volt a kedvencem, aki elsírta, hogy ő csinos, okos, diplomás stb., de egyszerűen nem talál egy normális pasit sem, biztos "félnek" tőle, mert csinos, okos, diplomás stb. Aztán kiderült, hogy miközben keresi az "igazit" és randizgat, párhuzamosan kefélget egy fazonnal, akivel össze akar jönni, de nem lehet, mert a fickó egy lelki roncs.
2018. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Lifeishard ***** válasza:
91%
A "túl rendes" verzió.
2018. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%

Férfiaktól azokat nem szeretem, amikor minden válaszra találnak valami kifogást. Pl. leírják, hogy túl vékonyak/túl kövérek, elküldik őket sportolni és egyből rávágják, hogy erre nincs idejük meg nem érdekli őket.


Nőktől azt nem szeretem, amikor előadja valaki, hogy nála még soha, senki sem próbálkozott, miközben pár kérdéssel arrébb épp arról megy a szöveg, hogy a férfiaknak nincsenek nagy igényeik és gyakorlatilag mindenkinél bepróbálkoznak.

2018. máj. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szó szerint idézni, valami olyasmi volt, hogy nem tudja kanatoztatni a péniszében rejlő lehetőségeket, és hogy milyen kár, hogy a nők lemaradnak egy ilyen csodálatos péniszről.
2018. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Olyan nyafogással találkoztam, hogy “nem tudok nõkkel ismerkedni, mert nincs hol”, mert “nem jár olyan helyekre, ami ezt lehetõvé tenné”, majd sorolta, hogy szerinte “nem lehet bulikban, koncerteken, baráti körben stb. ismerkedni”. További fejtegetés után meg az is kiderül, hogy szószerint sehol sem lehet, amerre a kérdezõ jár.
2018. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
"Kedves vagyok, aranyos, csak elhízott/alacsony és a nőknek csak ezért nem kellek"
2018. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Férfiaktól: férfitöbblet; a manapság egyre divatosabb "biztos Asperger miatt nem tudok csajozni"; az "undorítóan ocsmány vagyok", de nem derül ki, pontosan mitől és ha felveted, hogy esetleg fejlessze a külsejét, automatikusan 0%-ot kapsz; Balázska kérdései; "nincsenek barátaim és nem járok el sehová, hogyan lehetne csinos barátnőm 30 éves szűzként


Nőktől: sehol nincsenek normális férfiak és nem lehet ismerkedni (privátot nem kérek!); mamahotelezés (de már a lakótársakkal közösen lakás sem jó; aztán kiderül, hogy ő örökölt/kapott saját lakást)


illetve a válaszaikban a szokásos közhelyek ("légy önmagad" és társai).


Másik nagy kedvencem a PUÁ-val kapcsolatos kérdések, ahol olyanok írnak 100%-os választ, akik max. elolvastak egy cikket a témában vagy megnézték a kis vörös kobold "hogyan sétál egy igazi férfi" videóját :D

2018. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!