Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz kérdés! Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz kérdés! Melyik a "kedvenc" sírós kérdésetek, ill. magyarázatotok, hogy miért nem talál párt egy férfi/nő?

Figyelt kérdés
Az enyém: "Azért nincs senkim, mert én túl rendes vagyok!" A legjobb, mikor olyan mondja, aki nem is rendes egyáltalán...

2018. ápr. 29. 17:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 "Sétálj pozícióból, ne kerülj ki senkit" :D
2018. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A napokban találtam egy nagyon jót. Srác arról írt, hogy ő nem bírja elfogadni, hogy a nők ösztönlények - mindeközben ő már kb mindent meg..., amin lyuk van. Epic.
2018. júl. 17. 17:50
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátom nem kéri meg a kezem, pedig már van 3 gyerekünk.
2018. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%

" ami zavar az a “felhagytam a csajozassal/ismerkedessel s azota boldogabb vagyok” tipusu kerdes, ahol alig varja, hogy kapjon egy privit egy lanytol."


Elhiszem hogy nehéz megemészteni, miszerint nem a párkapcsolat az élet kizárólagos értelme, de a tények makacs dolgok ám. A történelem is igazolta, miszerint kapcsolat nélkül ugyanolyan, sőt, még jobb élet lehetséges, mint kapcsolatban/házasként.

2018. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
"Mivel alacsony/bmwtlen/apatestu/mamahoteles/x ezer ft alatti keresetu vagyok attertem a molett/igenytelen/gyerekes nokre,de meg nekik sem kellek mert ferfitobblet van!!" tipusuak a legszorakoztatobbak:) vagy aki nem erti h azert mert veszi a faradtsagot es leszolit minden szembejovot,meg nem tett meg mindent h parkapcsolata legyen.
2018. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

- A nőkért sorban állnak a férfiak, még a legrondábbakért is!

- Érdekes, én nem látom azt a nagy sorbanállást...

- Mert te csak az alfahímeket veszed észre!


- A nőknek sokkal könnyebb, mert ők bármikor kaphatnak szexet!

(Cseszhetjük, ha nem erre vágyunk...)


- A nőknek csak a jóképű/kigyúrt/magas/gazdag pasik kellenek.

- Nekem nem.

- DE IGEN, NEKED IS!!!!

2018. szept. 11. 16:51
 27/30 anonim ***** válasza:
94%
A "de igen neked is az tipikus":DDD
2018. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
5%

A "de igen, neked is"-kérdéskörhöz egy sztoricska:


nemrég volt egy kérdés, ahol a kérdező mutatott egy képet egy divatos, kigyúrt, magabiztos, macsószerű férfiemberről, hogy ez kell-e a nőknek. Jött persze a válasz, hogy dehogyis, majd egyikük belinkelt egy másik férfiembert, aki gyakorlatilag szinte _pontosan ugyanolyan_ volt, mint az előző, annyi különbséggel, hogy nem volt annyira kigyúrva. Erre meg jött a bezzegelés, hogy na, ő már igen, ő mennyire jó, stb, stb.


Megfigyelés: A két férfi objektíven nézve, a férfitársadalom egészét nézve nagyon-nagyon-nagyon hasonlított egymásra, szinte ugyanolyanok voltak. A válaszoló nők szerint viszont erősen különbözőek.


Következtetés: a válaszoló nők csak a nekik tetsző férfiakat veszik egyáltalán emberszámba, ha férfiról van szó, egy szűk csoporton belül kategorizálnak, tesznek különbséget, míg a csoporton kívüliek, azaz a férfiak nagyon nagy hányada egyszerűen nem léteznek számukra.


Azaz: mégiscsak van valami abban, hogy akkoris a macsók kellenek neked is, ha te azt hiszed, hogy nem...

2018. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
Van itt a kis 49 %-os (vagy azóta má 48 %), aki mindig elmondja, hogy ő aztán nem akar csajozni, nem érdeklik a nők, nem kapcsolatfüggő, stb... aztán szidja a nőket, mert nem akarnak vele összejönni, csak a "kigyúrt, pénzes macsókkal". :D
2018. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
43%

#29, ha nem akar összejönni senkivel, nem keres kapcsolatot, akkor szidhatja őket, nem? Hisz nincs vesztenivalója.

Pont hogy így van értelme...

2018. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!