Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A Voksán Virághoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A Voksán Virághoz hasonló cicababa külsejű nők kellenének nektek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 01:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2018. máj. 1. 01:21
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
ő inkább egy lerobbant,lelakott prostira hasonlít,meg öreg is ő már cicababa típuspéldának.
2018. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha a személyisége rendben van, azaz jól.kijönnénk egymással,akkor nem érdekelne,hogy cicababás a külseje.
2018. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Még komolytalanra se.
2018. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Külsőre nem az esetem, DE adnék neki esélyt, ha passzolnánk. Ismerek hasonló jellegű lányokat, valóban nem egy csodák, viszont általában sokkal egyenesebbek, mint az átlagos csajok. Plusz nagy előny, hogy nincsenek tele komplexusokkal és sokkal lazábbak.
2018. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan dugnám minden éjjel, de nem venném feleségül és nem íratnám rá a házamat.
2018. máj. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
53%
Dexter véleményét pártolom.
2018. máj. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Nekem igen,sõt én ilyen kaliberû nõket szeretem kizàrólag.
2018. máj. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Mi a mai világban a komoly kapcsolat? Ha azt mondjuk, hogy komoly? Házasodsz és valami elromlik rögtön elválsz? Nincsenek a mai világban komoly kapcsolatok, csak sima kapcsolatok.
2018. máj. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Alapvetően nem az esetem, de mivel igyekszem nem a külső alapján megítélni a személyiséget, ezért ha kiderül, hogy amúgy normális, akkor kaphat esélyt.
2018. máj. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!