Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első randin lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin lefeküdtem a sráccal, ilyen helyzetből lehet e komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azóta is többször előfordult, megkedveltem, de nem tudom, hogy ő ezek után komolyan tudna e venni. Úgy értem, hogy van ez a sztereotípia, hogy nem volt meg az az időszak, hogy várattam, vagy kellettem magam, illetve a szexualitás megelőzte a mélyebb ismerkedést stb.

Elmesélnétek, hogy ilyen szituációval milyen tapasztalaitok voltak, mennyire jött össze komolyabb dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)))

21/L



2018. máj. 2. 03:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen ribis ez a srac, ha az elso randin hajlando volt lefekudni veled 😊
2018. máj. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez helyzet és emberfüggő. Vannak olyan lányok/srácok, akikkel akárhányadik randin is történik meg a szex, a másik fél csak szexet akar. Vannak olyanok, akiknél számít, hogy hányadik randin történik meg és vannak olyanok, akiknél nem. Szóval random a dolog. Ha a srác keres és nem csak a szex miatt, akkor komolyabbat akar. Ha a találkozók csak a szexről szólnak, akkor nem.

Nekem volt egy barátnőm, akivel 2. randin feküdtünk le, akkor már ott is aludtam nála. Megtörtént volna az elsőn is, egymás nadrágjában voltunk, csak a hely és az idő nem volt alkalmas. Mi előtte neten előtte jó ideje beszélgettünk és nagyon passzoltunk. Nem osztott-szorzott, hogy hányadik randin fekszünk le, összejöttünk és sokáig együtt voltunk! :D

25 F

2018. máj. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

A párommal az első randin volt petting, a másodikon szex. Komolyat akartunk, csak nem bírtunk magunkkal. Már két éve együtt.


Nézd: meg kell értened, hogy a női magazinok és tini drámák ostoba színjátékra nevelése kitaláció és amerikai humbug. Nem kell senkit futtatni és váratni. Akit ez érdekel az úgyis erre megy, aki komolyat akar, úgyis komolyan vesz. Akkor feküdj le a másikkal, amikor úgy érzed, nem amikor más mondja.


27/F

2018. máj. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Én is csak azt ismételhetem, hogy nem a mikoron fog múlni. Amúgy meg aki azért ítél el valakit, mert olyasmit csinál, amit ő maga is...kérdem én, milyen alapon akkor? Ennyi erővel saját magát is ítélje el.


Én barátommal első “randin” szexeltem, mégcsak nemis randi volt, hanem egyéjszakás kaland(nak indult). Aztán szimpik lettünk egymásnak, pontosabban szerelmesek lettünk. Pedig előtte én is azt gondoltam, hogy ilyenből komoly úgyse lesz, nemis úgy álltam hozzá :D Tudod, aki kellően értelmes, az túllendül az ilyen előítéleteken. Aki nem, annak nemis lennél fontos.

2018. máj. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az első randin még korai. Hisz akkor az is leszűrhető, hogy mindenkivel lefekszel, akivel randizol.

Mennyi ideje is ismered?

Az embert az különbözteti meg az állatoktól, hogy tud uralkodni az ösztönein. Ergó, nem d..gni kéne első randin egy szinte vadidegennel, hanem megismerni a másikat.


De komolyan, miért csináltad ezt? Uralkodj már magadon! Ennyire könnyen adod magad?


Mindennek meg van a maga ideje. A szex nem első randira való.

2018. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt ilyen csaj, aki elsőre beleült, 10 éve vele vagyok. :D
2018. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Pár éve randiztam egy pasival, úgy voltam vele, hogy csak szexelünk, semmi komoly. Úgyhogy első randin volt is szex.

Most meg a férjem, és a gyerekem apja.

Mondjuk egy regényt megérné, hogy sikerült meggyőznie, hogy komoly kapcsolatra vágyik és ő kell nekem. De tény, hogy én nem akartam tőle mást első randin, csak párszor összejárni egy kis dugásra. :)

2018. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, mi egy éve együtt vagyunk
2018. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is igy volt a férjemmel.

Szexnek indult aztán szerelem,házasság,család lett belőle :)

2018. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Én komolyat kerestem, a fiú azt mondta, ő is. Első randin a melleim közt volt a feje, csak azért nem mentünk tovább, mert nyilvánosan csinálta (vagyis viszonylag nyilvánosan: közterületen, este, senki nem járt arra). Egy hétig vártunk, de csak mert a biológia közbeszólt. 1 éve vagyunk együtt.
2018. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!