Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 18-25 éves nők közt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-25 éves nők közt már nincs aki komoly kapcsolatot akarna miért?

Figyelt kérdés
A nők 80% ának 18-25év közt már tetkója van, komoly kapcsolatot nem akar, nincs jövőképe.. Mi lesz ezekkel később? 23-25évesen már a jövőt kellene építeni, nem a hülyeséget. Azt vettem észre, hogy nem érdekli őket. Mi a magyarázat? Mai nap az a menő, hogy facebook, hány Like van a prof képen, milyen smink legyen, hogy lőjjek egy szelfit milyen ruciban stb..

2018. márc. 31. 00:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
Egy részük akar komoly kapcsolatot, csak úgy összességében alkalmatlanok rá. Van egy túlidealizált elképzelésük és amikor bukik a dolog, dől az egész életük.
2018. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pénzesebb férfiakra mennek, azok olyan is. Egyszer megdu.od és dobod is ennyire való, semmi másra. De én családalapításra gondoltam, lehet itt pénz semmire nem mész vele ha érzelmek nélkül élsz.
2018. márc. 31. 00:37
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez aztán a reprezentatív statisztika... Mi lesz "ezekkel" később? Boldogan élnek, míg te puffogsz rajta.
2018. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

Úgy vannak vele, hogy építse fel a férfi a jövőt.

A férfi legyen az előrelátó, megbízható, törtető, anyagi biztonságot megteremtő fél akivel komolyan lehet tervezni.

Amíg a férfi pedig ezen ügyködik, rajta végig megy a fél város amihez utána a férfinak jó képet kell vágnia (hiszen a múlt az múlt), mikor egyszerűen csak berakja a hátsóját a megalapozott jövőbe. És miután valamennyire felkapaszkodik rajta, hirtelen elmúlik a szerelem, megcsalja és dobja a pasit majd átmegy rajta a város másik fele is.

Nyugodtan pontozzon le az a lány aki magára ismert.

2018. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
3%

#2 leírta (lásd a leírt nők gyorsan le is pontozták).

Na meg úgy gondolják ráérnek, körülrajongják őket a pasik, azt hallják, hogy minden "jár" nekik, és minden jót megérdemelnek, és ők hercegnők.


#3 miért mennének vele semmire? Nézd csak az újgazdag feleségeket: megvan nekik a bmw x8,4 vagy hasonló "biztonságos" városi terepjáró, márkás menő rucik, műköröm, póthaj, szilikoncsecs, gyakori wellness-fitness-lochness, fontos öltönyös ecsetfej üzletember napszemüvegben akivel pózolhatnak facebookon, és az instantgrammon, hogy mennyire bejött az élet, és milyen nagy a szerelem (miközben az álompasinak nem 1 szeretője vagy kvája van, és a nőnek is akad bikája).

Ez sokak álma, hiszen ez a "közösségi" oldalak korának szelleme. Csak a látszat, és más semmi.

2018. márc. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Abban egyetértek, hogy a fiatalok között rengetegen vannak azok, akiknek nem igazán van elképzelése a jövőjükről, csak tengeneg-lengenek és majd lesz valami, addig is lehet bulizni, szórakozni stb., ritka, ha valakinek konkrét céljai vagy tervei vannak. Mentségükre szóljon, hogy szerintem ez valóban nem egy egyszerű dolog, főleg, hogy ma már mindenkinek temérdek lehetősége van.


Én azt nem értem, hogy mit értesz az alatt, hogy a jövőt kell építeni... Csak abban lehet látni a jövőt, hogy van valakid, aki mellett már 18-25 éves korodban elköteleződsz és együtt tervezitek az életeteket, összeköltözést, házasságot, gyerekeket...Miért? Vagy akkor nem értem, hogy a komoly kapcsolatot miért hozod ide, erre tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből mondom. Én pl. abszolút nem ilyesmikben gondolkozom közel 20 évesen....Abban látom a jövőmet, hogy tanulok, dolgozok (később értelemszerűen a karrieremmel is szeretnék foglalkozni), a hobbimmal foglalkozok és minél több területen kipróbálom magamat, hogy megtaláljam azt, ami valóban én vagyok. Szeretnék minél többet tanulni, tapasztalni, minél több emberrel megismerkedni, utazni és saját magammal foglalkozni. Nekem úgy érzem, hogy erre van szükségem, erről szól a fiatalság és csomó lányt ismerek, aki hasonlóan gondolkozik. Nincsen senkim, de nem is vágyom rá kifejezetten, mert tökéletesen megvagyok párkapcsolat nélkül is és úgy érzem, hogy úgy nem biztos, hogy ki tudnám kihasználni a lehetőségeimet (nyilván nem mindenkire igaz és van üdítő kivétel is, de rengeteg "kapcsolat" a féltékenykedésről, irigységről, kihasználásról, állandó veszekedésekről, kisajátításról stb. szól, aminél szerintem az is jobb, ha az ember egyedül van). Nyilván, ha lenne olyan, akivel el tudnék képzelni egy párkapcsolatot és ez az ő részéről is így van, akkor nem utasítanám el, de nem vagyok erre rágörcsölve, hogy "úristen, nekem x idősen itt és itt kell tartanom, le vagyok késve" stb., stb., tehát nem fogok valakivel csak azért összejönni és közös jövőt tervezni, mert így "kell", ez a szokás vagy ilyesmi. Én úgy gondolom, hogy ma már nem erről szól az élet, hogy kapcsolat, házasság, gyerek...és minden téren sokkal szabadabb, rugalmasabb lehetsz és valóban van lehetőséged úgy élni, ahogyan szeretnél és ezt ki is kell használni.


Ezt sokan úgy értelmezik, hogy akkor fűvel-fával össze lehet feküdni és minden hétvégén lehet részegen randalírozni az utcákon, egyik buliból, a másikba...de azért nem csak ilyen van. Azt pedig megint nem értem, hogy hogyan jön ide a tetkó, a facebook meg a smink...

2018. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon a kortárs pasasok se különbek nagy általánosságban,maradjunk annyiban!


Momentán pont azért nem kell kapcsolat,mert időm sincs rá és 1-2 éven belül tépek külföldre.


Tetkóm viszont nincs,mert fosok is a tűtől,meg mi van,ha megbánom.

2018. márc. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Van nekik. De hova roganjunk?

Szulni 30 felett akarok.

Tanultam, muszaki dilomam van, epitem az eletem, ami nem egy phasz kiszolgalasa.

2018. márc. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Jaguar vicces, nincs diplomaja. Fele annyit sem keres, mint en, de nagyon eloadja, hogy o mindenkit megdug, naturba,???? Lol.
2018. márc. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

VELED nem akarnak semmit. Vajon miert?

Mert ostoba, buta luzer vagy, aki altalanosit???

2018. márc. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!