Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is megnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is megnézi a nőket az utcán? Ha igen, zavar ez titeket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

MINDEN pasi megnézi a másik nemet. Ugyanúgy a legtöbb nő is megnézi a párján kívül a többi pasit.


Ez neked miért újdonság? Te nem nézel meg más pasikat? Ne legyél már ennyire álszent és prűd!

2018. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%

Ez hülyeség, amit az első írt. Én elég nagy csajozós vagyok, aktívan ismerkedem a nőkkel, de amikor KOMOLY PÁRKAPCSOLATBAN vagyok, akkor rá sem nézek más nőkre.


Ha már megnézi a nőket az utcán, az azt jelenti, hogy nem elégedett a csajával. Ez így van. Felesleges kitalálni azt, hogy ez "természetes" mert NEM AZ.

2018. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

"Ez hülyeség, amit az első írt. Én elég nagy csajozós vagyok, aktívan ismerkedem a nőkkel, de amikor KOMOLY PÁRKAPCSOLATBAN vagyok, akkor rá sem nézek más nőkre. "


Ahha persze, én meg pap vagyok. Tudod kit etess ezzel a kamu dumával. Ha látok egy fura vagy nem szokványos embert az utcán azt is megnézem, ugyanúgy, ha látok egy kifejezetten csinos nőt. Persze, hogy megnézzük a jó nőket, mivel kiemelkednek a tömegből, de ez fordítva is igaz.

2018. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

#2


Akkor akár a szemedet is kiszúrhatnád, vagy szemellenzővel is közlekedhetnél.

Ne add már itt a szende ártatlan, hogy még véletlenül se nézel rá egy jó kinézetű csajra, aki elmegy melletted.

Ezzel a süket dumával szoktad felszedni a csajokat? És van, aki ezt el is hiszi?


Úristen!

2018. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Undorító az,aki a párja mellett stíröl másokat.Pont mint itt 1-2 válaszoló..
2018. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

#5


Azért nézés és nézés között is van különbség.

De kár, hogy túl sok itt a prűd, álszent, agyilag sötét alak.

Te talán szemellenzővel közlekedsz, hogy még véletlenül se nézz rá a másik nemre?

2018. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

5-ös:


Én pont arról beszélek, hogy a párom mellett NEM nézek másokat.


"Ahha persze, én meg pap vagyok. Tudod kit etess ezzel a kamu dumával."


Nem kamu. Én nem olyan vagyok, mint az átlag pasi, aki fűvel-fával összejön. Én csak olyannal jövök össze, akibe szerelmes vagyok. A szerelmem testén kívül pedig más nem érdekel ez alap. Ha jön velem szemben egy szép nő, nem legeltetem a szemem rajta, nem fordulok után, mert csak a szerelmem érdekel. Ha megnézném, az azt jelentené, hogy a párom szeretem igazán.


Párkapcsolaton kívül sok mindenben benne vagyok, még a szeretői szerepet is vállalom, de amikor nekem van párkapcsolatom, ott maximálisan hűséges vagyok. És ugyanezt várom el a barátnőmtől is.


Most nem vagyok kapcsolatra, ezért csak csajozgatok, de ha összejönnék valamelyik nővel, akivel foglalkozom, és szerelmes lennék belé, nem kéne más, még gondolati szinten sem.


Sajnálom, hogy az átlag pasi nem így gondolkodik, de ez már legyen a ti dolgotok.

2018. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Még valalmi:


Nem szokásom az átlag pasihoz hasonlóan csak nézni a nőket. Ha tetszik valaki, ahhoz oda is megyek. A bámészkodás nem az én műfajom


(előző voltam)

2018. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvan nem feltünöen, de MINDEN embert megnezek, aki a latomezömbe er.

Szerintem, aki tudatosan, tiszta fejjel közlekedik a vilagban, alapbol szemügyre veszi azt. (Attol, hogy valaki belemelyül a mobiljaba vagy bodultan bolyong, meg nem az erkölcs bajnoka).


Mas azonban eszrevenni vagy megbamulni egy masik embert. Amikor növel az oldalamon setalok (függetlenül attol, hogy edesanyam, ismerös, baratnö stb.), tiszteletlensegnek ereznem, ha megakadna a szemem egy masik nön.

2018. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%

"Ezzel a süket dumával szoktad felszedni a csajokat? És van, aki ezt el is hiszi?"


Ez nem hit kérdése. A nők sokkal jobban figyelnek az apróságokra, mint azt hinnéd. Hiába mondanám, hogy nem csinálok olyat, úgyis észrevenné, hogy a szemem sarkából megnézem a jó nőket. De az én párkapcsolataimban ez kölcsönös. Velem mindig úgy jönnek össze a nők, hogy csak én kellek, még gondolati szinten sincs szükségük másra. Elég durva jelzése vannak ennek bizonyítására, ami az átlag pasinak talán sosem adatik meg. A lényeg az, hogy az én párkapcsolataimban maximális hűség van.


De csak párkapcsolatban vagyok így, egyébként lazán megdugom más csaját. Nem vagyok prűd.

2018. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!