Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A pasitok/férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A pasitok/férjetek jár kocsmába? Zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

Ha jár, írjátok le azt is, hogy putri kocsmába jár-e lepukkant emberek közé, vagy egy valamivel kultúráltabb kocsmába, kevésbé gáz emberek közé?

Mennyi időt tölt ott és mennyi alkoholt fogyaszt?

Milyen rendszerességgel jár oda, és milyen hatással van ez a kapcsolatra? Életkort is kérnék szépen! Köszi!


2015. febr. 5. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti egyszer-kétszer jártam a haverokkal, és egyáltalán nem zavarta a barátnőmet, mert ő meg trécselt addig az ő barátnőivel. Igaz, csak söröztük, sose voltam részeg, de akkor is mentünk.
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mostani párom nem jár szerencsére és az előző pasijaim közül is csak egy járt. Ez is oka volt a szakításnak, nem szeretem az italozó embereket, főleg ha nem tudják hol a határ. Ő nem igazán tudta..
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj,hogy ha valaki iszik..hanem,hogy NEM tudja hol a határ.

Mondjuk ez csak akkor igaz,ha bírja a piát.

Ismerek olyat aki két pohár sör után járni nem bír.

2015. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jár, de ha heti 1-2 alkalommal elmenne a barátaival az nem különösebben zavarna.
2015. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jár, de csak alkalomszerűen. Van hogy egy héten két-három alkalommal is megy, aztán van hogy hetekig vagy akár egy-két hónapig semmi. Bár ez ritka :D

Általában normális helyekre mennek a haverokkal, és ha van kedvem és időm, én is vele tartok. Néha putri helyekre is bemegy, amit nem igazán értek, de szerencsére nem jellemző.

Az, hogy mennyit iszik, teljesen változó. Van hogy fel se tűnik, mert munka után beugrottak csak egy negyedórára és ivott egy pohár sört, onnan tudom csak, hogy mondja. De olyanra is volt példa, hogy el se tudom képzelni, hogy jutott el hazáig, olyan részeg volt. Igaz, ilyen csak egyszer fordult elő. Általában csak spicces szokott lenni. Ami kimondottan pozitív, mert akkor hatalmasakat szexelünk :D

Azt nem tudnám elfogadni, ha hetente vagy hetente többször kocsmázna, de ez így teljesen oké, főleg hogy engem is mindig hív, szóval tuti nem előlem menekül :)

26N

2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Putriba nem. Normális helyekre igen, de ilyenekre én is. Pl. Fröccsterasz, Fröccskocsma, DiVino, Gozsdu Udvar (itt több kedvenc is van), Buddha Bar, Tokió, Raqpart. Ez csak néhány példa, elég sok helyen megfordulunk. Együtt és külön is szoktunk menni természetesen. Heti 1-2 alkalommal megyünk el szórakozni, de van, hogy ritkábban. Ilyenkor télen kevesebbszer mozdulunk ki, legalábbis ilyen helyekre, nyáron viszont elég sokszor. Az, hogy mennyi időt töltünk ilyen helyen, és mennyi alkoholt fogyasztunk, teljesen változó. Egy hétköznapon, mikor másnap dolgozunk, akkor van, hogy nem is iszunk, vagy csak egy pohár bort. Hétvégén, vagy ha másnap szabadnaposak vagyunk, akkor többet is. Én koktélos vagyok, párom whiskey-s vagy sörös. Semmi különösebb hatással nincs a kapcsolatunkra. Együtt a közös barátainkkal szoktunk elmenni ezekre a helyekre, baráti vacsikra, iszogatásra, szülinapra, vagy csak úgy, mert már rég találkoztunk. Külön pedig a saját barátainkkal, ő a pasikkal, nyáron megy ugye a meccsnézés, én meg barátnőkkel. Sosem volt még vitánk ezekből, mi természetesnek látjuk, hogy kikapcsolódunk, és ebbe az esti buli is ugyanúgy beletartozik, mint mondjuk a délutáni 2 szigetkör... 22/N 38/F
2015. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!