Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek mással együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek mással együtt aludni. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nem szeretek és nem is tudok mással együtt aludni, még ha a barátomról van szó, akkor se. Azt szeretné ha többet aludnék nála de nem érti megy ,hogy nem szeretek vele aludni csak egyedül.Allandoan úgy akakr aludni hogy össze bújva amit én végképp nem szeretek.Miert nem érti meg hogy külön szeretek és tudok csak aludni?Mással vagy idegennel meg pláne nem. Egyszerűen idegesít a másik jelenléte az ágyban, nem tudok rendesen aludni, zavar ha mocorog, vagy horkol mellettem, meg úgy egyáltalán a jelenléte.

Azt sem értem, amikor valaki azt mondja, vagyis az emberek többsége azt mondja, hogy ő utál egyedül aludni ,és csak úgy tud elaludni, ha összebújik a párjával.. Én meg inkább keresem az alkalmat, hogy nehogy együtt kelljen aludnom vele

Pl. akik együtt élnek vagy már sok éve házasok, a legtermészetesebb dolognak tartják, hogy egy ágyban alszanak a párjukkal, én meg már a gondolatától is rosszul vagyok. Nekem muszáj, hogy egyedül, sötétben, csendben tudja elaludni, mert amúgy nem alszok semmit éjszaka.



2018. máj. 4. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Amikor meg tinik akarnak együtt aludni, mindenki támad, hogy "nem csak este ágyban lehet szexelni". Most meg hirtelen nincs szex, ha nem alszanak együtt... franc se érti már ezt.
2018. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Juj én is ilyen vagyok, csak én egy szobában sem tudok mással aludni, nemhogy egy ágyban. Idegesít engem is a szuszogás, forgolódás stb. Amúgy ennek semmi köze ahhoz hogy van-e szex. Miért ne lenne? Nem csak este 10 után lehet szexelni. Úgyhogy ezért felesleges támadni a kérdezőt, plusz nem is ez volt a kérdés. Teljesen megértelek.

23N

2018. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel én is így vagyok, mára a páromat kitúrták a gyerekeink az ágyból, nem győzöm őket átpakolni a térfelemről! Ha màr nem csak én alszok az àgyon, legalább a térfelem legyen az enyém!

Szerintem beteges ez a jaaaj összebújva alszunk dolog!

2018. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Mintha csak engem írtál volna le! ;)

23L

2018. máj. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Mintha én írtam volna! 13 éve külön alszunk. Nem hiszem, hogy rosszabb a kapcsolatunk, mint a többieknek. Talán a szex nem annyira gyakori, de ennyi idősen ez már nem jelent gondot
2018. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!