Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MELEG TÉMA! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roland515 kérdése:

MELEG TÉMA! Ti mit tennétek a helyemben? Egyéb észrevétel, tipp is jöhet?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy meleg srác. Csak az a probléma, hogy foglalt. Ennek ellenére kezdeményeztem. Ennek már pár hónapja és hetente többször találkozgatunk. Már az első talin megkérdezte, hogy: "Tetszem? " Amire én igennel feleltem. Azóta azt a kérdést többször feltette. Egyszer pedig megpuszilta az arcom és átöleltük egymást. Azóta rendszeresen megy a puszi+ölelés és közvetlenebb a társalgásunk is. Szinte mindennap csetelünk (szívecskéket küldözgetünk egymásnak) és beszélünk telefonon is. Tudja, hogy teljesen beleszerettem! Ilyeneket kérdezget/mond, hogy: "Örülnél/szeretnéd, ha a párod lennék? " "Szeretsz? " "Ha nem lenne párom összejönnék veled. " "Szeretlek! " "Úgy megcsókolnálak. " (És kérdőre von, ha nem írok vagy nem veszem fel a telefont. ) És képeket küldözget magáról. Olyat is. Csak épp OTT takarja ki magát. Mindig máshogy viselkedik haverom/barátom/pasim váltakozik mindig. Nem tudok eligazodni rajta! Én már abba akartam ezt hagyni, de Ő nem akarja. Egyszer eljátszottam, hogy összejöttem egy sráccal és láttam rajta a csalódottságot és, hogy rosszul esik neki. Nem olyan régen egy puszilgatós-ölelgetős után adott egy szájra puszit majd egy csókot. Majd kisebb szünet után csókolóztunk. (Filmbe illő jelenet volt! ) Azt mondta, hogy akarta és nem bánta meg a csókot. De most megint az van mintha barátok lennénk. Engem párkapcsolati szinten érdekel a srác. Totál össze vagyok zavarodva! Értelmes válaszokat várok valamint a homofóbok véleményére nem vagyok kíváncsi!

2018. máj. 5. 05:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kérdezz rá, hogy most mit is akar. Ha nem ad egyenes választ, akkor lépj tovább keress mást, mert ennek értelme nincs, ráadásul a saját párjával se egy korrekt a srác.
2018. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezz rá. Kerek perec mondja meg,hogy mit akar. Mert ez így egyenlőre játszadozásnak tűnik. Akar is meg nem is.
2018. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nezd, en nem biznek olyanba es nem kezdenek olyannal, aki a parja mellett ezt csinalja.

Lehet, hogy belezugtal, lehet, ossze is jottok, de nem tartanal attol, hogy melletted is igy viselkedne?

2018. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Wizard xy


Ez így jogos kérdés. A válaszom pedig: igen,tartanék tőle.

Elvégre a leghelyesebb srác akit valaha láttam!

DE: még senki iránt nem éreztem így. A nap 24 órájában Rá gondolok...és már akkor hiányzik,mikor hazafelé sétálok a taliról.

A ne találkozzak vele nem megoldható. (Pedig ez lenne a megoldás tudom!!!) Egy községben lakunk 100 méter sincs köztünk.

2018. máj. 5. 07:47
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Talán már hiányzik a szenvedély, a romantika a kapcsolatából, csak kényelmesebb benne maradnia.

Az újdonság erejével hatsz rá, de abba tényleg gondolj bele, hogy ha párja van, és mellette heti többször találkozik veled, flörtöl veled, megcsókol, akkor valószínűleg ugyanezt tenné, ha te lennél a párja, és felbukkanna más, aki szimpatikus neki.

Gerinctelenség amit csinál, mind veled szemben, mert adja alád a lovat, miközben esze ágában sincs szakítania miattad, mind pedig a párjával szemben, ezt nem is kell magyarázni.

Döntsd el te, hogy kellene-e neked egy ilyen férfi komoly kapcsolatra, én a helyedben nem tudnék megbízni benned.

Az meg, hogy a leghelyesebb, akit valaha láttál...rengeteg helyes meleg férfi van.

2018. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Elírtam, szóval benne nem tudnék megbízni.

Az utolsó mondat végéről pedig lemaradt, hogy aki viselkedni is tud.

2018. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Minden párkapcsolatra igaz: ha tudni akarod, hogy milyen ember, nézd meg, hogy viselkedik a párjával. Neked könnyű előadnia a jó fejet párszor. Őt megcsalja.

Ez egy tudatos technika, amit veled csinál. Húzd meg, ereszd meg. A végen belezúgsz annyira, hogy belemenj abba, hogy veled csalja a párját. Miközben reménykedhetsz, hogy egyszer téged választ.

Olvasgass házasságtörés, megcsalás témában. Igaz, hogy nem feleség, nincs közös gyerek, de a sztori ugyanaz. A vége is ugyanaz lesz: csak sérülni fogsz.

Mi a jobb: kidobni most, és szenvedni pár hétig? Vagy szeretőnek lenni, jobban beleszeretni, szenvedni miatta hosszú hónapokig, és átélni, ahogy ő dob ki téged?

2018. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki. Szépen szakits meg vele minden kapcsolatot. Szembejön az utcán? Köszönés után szépen tovább mész. Azért, mert közel van, nem kötelező beszélni vele. mondd meg neki, hogy ez neked rossz, sosem lesztek együtt, neked ez fáj, sajnos nem akarsz vele többet beszélni. Igergetni fog, de ne hagyd magad.
2018. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Az nem derült ki, hogy ő mit mond a párkapcsolatáról! Van szó róla, hogy megszakítja miattad?
2018. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szokott beszélni a kapcsolatukról.

Időrendbe téve:

1, Szereti X-et. Féltékeny. Arról nem beszélt,hogy Őt mennyire szereti X.

2, Az jelent valamit,hogy a X már nem lájkolja egyetlen képét sem? Se komment se semmi.

3, Azt mondta itt akarja hagyni Őt X. De egyszer volt már ilyen máskor is. Tiszta ideg volt miatta.

4, Azt mondta X megverte és veszekedtek.

5, X eléggé kordában tartja. Ha X odahaza van neki kijárási tilalom van. Még a lánybarátaihoz sem mehet,mert X annyira féltékeny.

6, Vannak közös képeik,csak az utóbbi pár hónapban nem mosolyognak rajta annyira,vagy semennyire.

7, A legutóbbi találkozásunkkor X felhívta Őt és utána tiszta ideg lett. X kérdőre vonta,hogy miért nincs odahaza?


Kb ennyi jutott eszembe.

2018. máj. 5. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!