Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha tömegközlekedésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tömegközlekedésen nem ültök át egy hímnemű mellől a felszabaduló üres helyekre, akkor az ismerkedésre való nyitottságot jelent?

Figyelt kérdés
A múltkor a vonaton leült mellém egy lány (kettes ülés, persze előtte megkérdezte, hogy szabad-e). Izgett-mozgott, 3-4 állomás múlva jött egy nagyobb város, gondoltam, leszáll vagy egy megürülő helyre ül. Nem, maradt mellettem - bár felállt, én meg pont ráláthattam a szűk farmerban domborodó fenekére -, aztán kihasználtam az alkalmat, és beszélgetést indítottam. Szóba került, hogy ki hová utazik, aztán még talán öt perce sem beszéltünk, már azt kérdezte, hogy az albérletben egyedül vagy családdal élek-e, meg hogy otthon van-e saját családom, és a beszélgetés során kétszer is említette a volt barátját, úgy, hogy nem is kérdeztem erről. Szerintetek ezt nyomulásnak lehet venni a részéről? (Nincs ilyesmivel túl sok tapasztalatom, csak ezért kérdem.) És ha nem ültök át üres helyre, akkor az azt jelenti, hogy nem zárkóztok el mondjuk az ismerkedés elől, és nem zavar a másik fél közelsége? Vagy ilyen esetben lesz, ami lesz alapon kezdjek el máskor is beszélgetni?

2018. máj. 4. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nálam azt jelenti, hogy megfelel az a hely, azért ültem oda.
2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Sokan direkt ülnek valaki mellé, mert különben megeshet, hogy egy 3 hete nem fürdött részeg csöves ül le melléjük a következő megállóban.
2018. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1: És ha közben lesz üres hely, akkor nem kényelmesebb egyedül, mint ha egy másik ember mellett ücsörögsz ki tudja, meddig? Ha négyes ülés, még talán oké, de a viszonylag szűk kettes ülésekben...
2018. máj. 4. 20:28
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Egy légtérben utazok emberekkel. Oly mindegy, hogy hány méterrel vannak tőlem odébb. Kivéve, ha ápolatlan és büdös....
2018. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Vagy pl nem akar háttal ülve utazni
2018. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha én leülök valaki mellé (aki normálisnak tűnik), nem ülök át máshova ha szabadul fel hely, csak ha sok a csomagom és nem nagyon férek, amott meg jobbnak tűnik.

Azért nem ülök át máshova, mert ha valaki ezt velem tenné, én lehet, hogy kattognék, hogy miért ültek el mellőlem. Nem vagyok szimpi? Büdös/izzadtság szagom van? Vagy mi? Szóval én sem ülök el más mellől, ha nem zavar az illető, de ez nem feltétlenül jelenti, hogy ismerkednék.

2018. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem bunkóság valaki mellől csak úgy felállni és átülni máshova, ha nem adott rá okot.
2018. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

A számát elkérhetted volna, így most már bukta.

Ha egy lány arról kérdez, hogy egyedül laksz, van-e valakid és kitér a volt barátjára vagy említi, hogy nincs senkije akkor az elég beszédes.

2018. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
De ez a "hímnemű" tetszett. :D
2018. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Én csak akkor ülnék át üres helyre, ha az illető vagy rém büdös lenne, vagy bunkó, vagy valami olyasmit csinálna, ami idegesít (pl hangosan csámcsogna a rágóján), egyébként maradnék, ahol vagyok, mert bunkóságnak érezném ha csak úgy elmenekülnék az első adandó alkalommal.

Önmagában az, hogy egy lány melletted marad még nem jelent semmit, az viszont már jó jel volt, hogy így elbeszélgetett veled. Legközelebb ilyen helyzetben szerintem nem venné rossz néven a lány, ha megadnál neki egy elérhetőséget, vagy elkérnéd az övét...

2018. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!