Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

1.Az egyiküket már régebb ota ismerem, lassabban éreztem a közeledésünk kibontakozását. Erős lelki kapcsolat alakult ki köztünk és volt amikor burkoltan utalgatott de nem kezdeményezett nyíltan. Viszont kitartoan keres mindig. Fontos számomra a vele való kapcsolatom. Tud nagyon zárkózott lenni, ilyenkor nem tudom, hogy mi van, olyan néha mintha onmaga sem tudná. Összetett személyiség és vonzó.Mindig pozitív hangulatba kerülök amikor találkozunk. Egyszer hívott el még egy házibuliba amire akkor nemet mondtam és azota én hívtam színházba arra nem jott..viszont bámul folyton..azt nem értem , hogy férfiként mért ragad le a bámulásnál és , hogy mit akar végulis.Amikor nyitottabb állapotában volt akkor nagyon éreztem szexuális vonzalmat.

2.A másik srácot másfél hónapja ismerem és ő is vonzó , összetettebb személyiségű ő is meg jobb értékrendű de ösztönösebb mint a másik pasi.Amiben nem tudok dönteni, hogyha most ebbe belemegyek akkor hova visz..erős szexuális fellobbanás alakult ki mindkettőnk részéről amit megérzett persze bennem és na rajta viszont azt érzem, hogy kb rám ugrana ha hagynám.

de a fellángolások és a testi vonzalmak el tudnak téríteni és be tudnak sokszor csapni ezért vagyok most tanácstalan és szenvedést kezdett okozni ez az egész.


2018. máj. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tudsz dönteni, akkor egyiket se.
2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van..
2018. máj. 5. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül valamelyik a jó választás lenne, akkor nem kellene gondolkodnod rajta.
2018. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor nem tudsz választani két ember közül, akkor a legjobb döntés, ha nem választod egyiket se, mert egyiket se szereted annyira, hogy őt válaszd a másik helyett. Majd lesz egy harmadik, akin nem kell filóznod.
2018. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen de egyikukkel sem teljesult be a kapcsolat így sok minden nem derult ki roluk.
2018. máj. 6. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindenkivel beteljesülnie. Néha egyedül maradni a jó döntés.
2018. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!