Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit úgy érzem, szeretek, és később ő lehet a gyermekeim apja. Én 22 lány vagyok, ő pedig 30 éves. Ő mondta ki először, hogy szeret. Ugyanakkor még nem mutatott be a szüleinek, ill. a legjobb haverjának (a volt páromnak) nem mondta el, hogy együtt vagyunk. Közben közös céget csináltak, és ezért nem mondja el neki, hogy együtt vagyunk...nagyon instabilnak érzem a kapcsolatot. Mostanában keveset találkozunk, heti 1-2 alkalommal. Kijelentette, hogy neki a munka az első…ugyanakkor el akar vinni nyaralni. Nem értem…Sokszor láttam féltékenynek, és én is féltékeny voltam sokszor.

A másik férfi közel 40 éves, szinte minden másnap beszélgetünk. Neki is van barátnője (29 éves kisgyermekes anya), de nem szereti. Teljesen belém van bolondulva, azt állítja, nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Alkalmanként szeretkezünk, nagyon jól érezzük magunkat. Azt mondja, ha fiatalabb lenne, akkor velem lenne együtt egy komolyabb kapcsolatban. Zavarja őt a korkülönbség.

Nem tudom, hogy érdemes-e a barátommal maradnom, valaha stabillá válik-e ez a kapcsolat, vagy

ez a másik férfi meggondolja magát? Esetleg jön egy harmadik, aki mindkettőjüket elfeledteti velem? Írjatok!


2010. jún. 19. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 22 évesen találnál korban is hozzádvaló pasit.Én a helyedben hanyagolnám mind a kettőt,és jöhet a nevető harmadik.Fiatal vagy,még ne kösd le magad "reménytelen" kapcsolatokba.
2010. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Húú:)

Ez elég zavaros...

Semelyiket nem szereted, ha ketten vannak...

Szóval a te döntésed, hogy melyiket választod.

Ezt mi nem tudjuk eldönteni, max. tanácsot tudunk adni.

Ahogy leírtad, szerintem semelyik nem szerelmes beléd.

Az első pasi ugye nem mutat be a legjobb haverjának ( aki a volt párod). és fontosabb neki a munka.

A második pasi Szeret, de nem szerelmes, jó vele a szex, de van barátnője.

Szerintem keress harmadikat.:)

17/L

2010. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyikel jársz és a másikkal szeretkezel?RIBANC!
2010. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd. Keress egy harmadikat.


Akivel most vagy, a 30 éves a következő években tuti csak a munkájára fog koncetrálni, és ha gyereketek lenne, akkor azt kb. úgy képzeld el, hogy ezután is hazajönne kb. hetente kétszer hozzátok, és szinte egyedül csinálnál mindent.

A 40 éves hapitól pedig nem tudom, mit akarsz. 10 év múlva ő már dugni sem akar majd, mert nyugodt életre vágyik majd.

2010. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az öreget válaszd, minél idösebb annál több a pénze. Szerintem más nem számít,csak az hogy lóvé legyen.


Amúgy, apakomplexusod van??

2010. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Apakomplexus.... hát lehet, nem zárom ki. Apukám 6 éve halt meg, és nagyon hiányzik...

Azért is kérdeztelek meg titeket, mert az egyik ismerősöm azt mondta, hogy igazán egyik sem illik hozzám. Kíváncsi voltam a Ti véleményetekre is. Bár a végső döntést én fogom úgyis meghozni.

"jöhet a nevető harmadik"-ez nagyon tetszik. :D

"Az öreget válaszd, minél idösebb annál több a pénze. Szerintem más nem számít,csak az hogy lóvé legyen."--hát mindketten hasonló anyagi helyzetben vannak.

Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még hozzászólásokat!

2010. jún. 19. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

az idősebbnek csak egy numera vagy időnként, amikor rájön.

az sem szép dolog, hogy ő csalja a barátnőjét, meg az sem, hogy te társ vagy ebben.

a fiatalabb csávó meg ha nem tud veled foglalkozni, hát sz*rd le. keress egy harmadikat, felejtsd el ezeket. találsz olyan srácot, akinek te vagy a legfontosabb, ne vesztegesd az időd olyanokra, akik meg sem érdemelnek.


ja és nagyon gyorsan szokj le arról, hogy harmadik vagy egy kapcsolatban (lásd idősebb pasi barátnővel), ezeknek mindig csak a szex kell és jól szédítenek.

2010. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se...majd akkro válassz ha úgy érzed, hoyg minden tökéletes...
2010. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mindenképp egy harmadik.

Az első munkamániás, és nem szerelmes.

Második szeret de apád lehetne és csaja is van,ÉS Ő sem szerelmes.

Úgy gondolom egy 22 éves lány ennél jobbat érdemel! ;)

Remélem jól döntesz!

2010. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én jöhetek?

21/F

2010. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!