Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy halálos betegségem van?

Figyelt kérdés

Már 3 napja tudom és még nem mndtam meg neki.. Ő már mostanában az esküvőről beszélt meg h majd gyereket is szeretne tőlem.. Ti h mondanátok meg neki?

25 vagyok ,barátom 27


2018. máj. 6. 17:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Hol? Kezelnek valamivel? Bírnád a kemot? Mit mond a doki? Ha szeretnél beszélni valakivel, írj nyugodtan akár priviben is.
2018. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly én is majdnem temettem már a párom, mert nagyon nagyon későn derült ki a rák....utolsó pillanatban kapta a kemót, nagyon nehéz volt, de lassan jobb lett az állapota. Áttétje nincs eddig és a gyógyulás se holnap lesz, de bizakodunk, és maximálisan támogatom, ez tartja benne a lelket.

Nem szabad feladni, a gyógyulásra koncentrálj!

2018. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Végső stádiumban vagyok.. Már nem műthető. Áttét az agyamban van
2018. máj. 7. 10:14
 14/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Pontosan tudom, hogy milyen rossz ilyenkor a hozzátartozónak. Tavaly a férjem nagynénjénél derült ki ugyanez. Én, és az 1 szem lánya ápoltuk végig, úgy hogy akkor még én is a szövettani műtétemre vártam. Nem volt olyan pillanat, hogy ne magamat lássam a helyében. Mint az előző oldalon írtam, azóta megvan az eredményem, nekem a méhemben van. Bár ez is rossz, nagyon szerencsésnek érzem magam.


Ameddig lehet próbálj elvonatkoztatni, itt a jó idő, ha tudsz sétálj minden nap. A néni is amíg tudott sétálni ezt kérte mindig. Tudom,hogy nehéz. Még valami a néni nem akarta a morfiumot, mert azt mondta, hogy hányingere van tőle. Az orvos szerint viszont sok fájdalomtól kímélte volna magát. És bár nehéz lesz, de egyél minél többet. Az alakod miatt ne aggódj. Mivel minden tápanyagot felzabál a rák, talán jelent valamit, ha többet eszel. De persze ez nem biztos.

2018. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
14# Meggyógyult vagy nem?
2018. máj. 7. 11:17
 16/37 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem te is tudod mi helyzet. Attetel miatt nem lehet ezzel mit kezdeni.


Egy tanacsom van, most arra gondolj mi a legjobb neked! Tok mindegy a paroddal mi fog tortenni. Neki menni fog az elete tovabb. 10 ev muva csak egy szep es fajdalmas emlek leszel neki. Legyen 100% ban az amit te akarsz! Ha azt szeretned, hogy vegig ott legyen melletted uljetek le, egy jo vacsi mellett, s sirjjatok alomba magatokat együtt.

Ha nem szeretned terhelni, akkor szakits most azonnal, de ne mond meg az okat. Mond, hogy egy evet kersz. Nagyapamnak is ez volt s szinten agyi attettel. Ennyi ido jutott neki.


Ha en is hasonlo cipoben jarnek, mindenem penzze tennem, elutaznek 2-3 honapra vilagkoruli utra. Mikor visszajottem pedig kigoogliznam, hogy lehet illegalisan olyan szerhez jutni amivel, csak szepen elaszok a halalba. S megkimelnem magam a fajdalmaktol es es attol, hogy a szeretteim lassanak leepulni, megalazo szintre.

(Ha egy szalmszall eselyt latsz a gyogyulasra, mert van valami csodaszer vagy akarmi akkor kuzdj amig tudsz.)

2018. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
Végső stádiumban vagy tüdőrákosként és még nem tűnt fel neki? Nem szoktam ilyet írni, de ez kamu gyanús!
2018. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Most itt zokogok. Bár csak meg tudnálak ölelni!


Annak idején apám, majd most nevelőapám is tüdőrákos. Nevelőapámnál kb 10 éve jött ki először, akkor gyomorrák.

1 éve tüdőrák, áttéttel, előrehaladott volt, mikor kiderült. Az első kezelés sorozat után jobban volt, hízott is újra, nem akart visszamenni.. De terjedt neki is. Most volt újra a kezelésekből az első.


Nem is tudok mit mondani.

Illetve egy valamit tudok a kérdésreválaszolni: fordított esetben, ha az én párom lenne így, én tdni akarnám. Mivel mellette szeretnék lenni, amíg csak tudok. ÉS mellette akarok lenni akkor is, ha már nem lesz többé. A párom is azt mondta, ha kideürlne ilyen, szakítana velem. De ez nem így megy. Ha szeretünk valakit, akkor ott akarunk lenni vele, végig.

Öreg emberek más a másik seggét is kitölrik szó szerint, zokszó nélkül, nincs iylenkor már olyan, hogy megalázó helyzet. (Párom nagyszülei így voltak. a MAma a haláláig ápolta minden nap a papáját. A párom azt modta, hogy ha én kerülnék egyszer ide, minden zokszó nélkül megtenné, még a sz.rul is kilapátol, ha kell.


Csak mond meg neki , ahogy neked is megmondták.

Ha el akar venni és családot tervez veled, biztos, hogy erről is tudni akarna.

27N

2018. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%

*MAma a haláláig ápolta minden nap a papáját

-Mrmint a párom papáját, a mama férjét.

2018. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%
Azért az számomra is furcsa hogy a párod nem vesz rajtad észre semmit. Azért egy rákos beteget végstádiumban már nagyon is észre lehet venni hogy beteg.
2018. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!