Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarnak a férfiak a társkeresőn mindent tudni, és egyből mindent feltenni? Csak nekem nem jön ez be?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkeresőn , hogy ne csak a közvetlen közelembe lévő férfiakat ismerjem, hanem, 40-50km-el odébb élőkkel is tudjak ismerkedni.

De megfigyeltem már, hogy ezeken az oldalakon, mindig megy a faggatás, nem egyszerűen elkezdünk beszélgetni, és majd alakul, és ahogy megismerjük egymást kiderülnek rólunk dolgok.

Inkább ahhoz hasonlítanám, mintha valaki állásinterjún lenne, egy sima szövegbe amit feltesz, elküld 2-3 kérdést, mindent megakar tudni, miért lett vége a volt fiúmmal, miért ez a szakmám, milyen pasit keresek, mennyit keressen, kb feltesznek mindent kérdést, ennél sokkal bonyolultabbakat is, hogy én ott hirtelen találjam neki ki, hogy arra mit válaszoljak (feltehetőleg gondolja, hogy vagyok annyira fiatal, hogy kb azokat a cifrább kérdéseket, bőven ráérne 30 körül feltenni, nem egy fiatal lánynak) egyátalán nem értem mire jó ez, miért kell kb 1 óra alatt a másikról mindent tudni?

Mit utál?

Mit szeret?

Mit vár el egy kapcsolatba?

Mitől lesz ideges?

Mit szeret enni?


Miért nem ér ez rá kásőbbi ismerkedés során?


2018. máj. 7. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Pfff te elég nagy vicc vagy, vagy csak egy troll...
2018. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
azt tapasztalom, hogy ha nem kérdezek, nem marad fenn a beszélgetés. Miként csináljam?
2018. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Miért, akkor mégis hogy kéne kezdeni egy ismerkedést? Az embereknek nincs idejük felesleges köröket futni, inkább előbb tudják meg, ha valami alapból kizáró ok.
2018. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Általában ez olyankor fordul elő, amikor a női fél semmit nem tesz a beszélgetésbe, csak párszavas válaszokat ad és még vissza sem kérdez.

Amúgy netes társkeresésnél, ami direkt arról szól, hogy gyors és fél perc alatt szűrhető, miért várod azt, hogy hetek alatt tudjanak meg olyan dolgokat rólad, amik alapján 1 óra alatt is rájöhetnek, hogy nem passzoltok?

És megnyugtatlak: A nők is pont ugyanannyira csinálnak ilyet, mint a férfiak.

2018. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Ebből áll az ismerkedés. Az emberek kérdeznek, válaszolnak, beszélgetnek.
2018. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert egyik fél sem tud elindítani egy kötetlen beszélgetést, így maradnak egy kérdőívhez hasonló kérdések, ami elég lelombozó.
2018. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én fiatalabb fiúkkal, férfiakkal (20-25ig) inkább úgy szoktam beszélgetni, hogy mindenről, találunk egy közös nevezőt, és arról beszélgetünk, sokszor nagyon hosszú mondatokban, ha mindketten tényleg hozzátudunk szólni, legyen az bármi, ami mindkettőnket érdekel, egy közös ismerős, egy közös téma, pl mindketten szeretünk egy filmet, vagy egy sorozatot, vagy mindketten szeretünk olvasni.


Na de itt, én válaszolok szépen, akár 2-3 sorban is a kérdésére, de nem abból merít ötletet, hogy na ebbe belekérdezek, és témázok, elmondom az én véleményem is, és erről eltudunk beszélgetni, hanem teljesen eltereli a beszélgetést' (kérdezősdit) olyan irányba, ahol én válaszolok, ő kérdez, ha valami nem tetszik neki, abba beleköt...

Érdekesek, egy idő után a sok ilyen, még bosszantó is.

Szeretem a spontán beszélgetést, mert mint látni, szeretek dumálni.

2018. máj. 7. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Én az ilyenekre már nem is válaszolok. Akiben annyi fantázia nincs, hogy az átlag unalmas kérdéseken túljusson, azokat nem keresem kapcsolatra. Én is rosszul vagyok az ilyen erőltetett faggatózástól, de attól is, ha a fél életét leírja az első levélben. Szerencsére vannak pasik, akik fantáziadúsabbak, és érdemes velük beszélgetni.
2018. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyet én is tapasztaltam annó társkeresőkön.

Csak annyi különbséggel, hogy én pasiként tapasztaltam mindezt.

Jöttek a megszokott sablonos kérdés áradat, tényleg úgy mint egy állásinterjún.

Pár embernek meg is jegyeztem, hogy ez így 'nemgyerebe' nekem. Erre megkaptam tőlük, hogy ők nem pazarolják az idejüket semmit mondó fecsegésekre :D


Végül is arra a következtetésre jutottam, hogy az egész online társkeresősdi olyan mint egy hús piac, vagy egy turkáló, ahol gyorsan fel vagy le akarják mérni az embert, aztán egy rossz válasz és félre dobják :D


Ezért nem is vagyok már fel regisztrálva egyikre sem.


Azóta maximum, ha online ismerkedésről van szó, akkor különböző fórumokon mint pl. itt gyiken kezdek el beszélgetni valakivel, akivel teljesen véletlenül valami kérdésből/kommentből kikerekedik egy közös nevező.

2018. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem feltenne annyi kérdést, ami alapján már kérne egy randit vagy éppen nem, aztán személyesen el lehet csicseregni kötetlenül bármiről, meg bármennyit. Annak semmi értelme, hogy hetekig csevegtek online, aztán benyögi valamelyik, hogy hát jaajj, mégseeem.

31/f

2018. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!