Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szingli lány/nő! Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves szingli lány/nő! Te milyen pasira/férfira vágysz? Le tudod írni pár mondatban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Le, de az sokba kerülne neked. :D
2018. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
hallod csövi! azzal a szoftverrel se legyen közünk egymáshoz amit te fejlesztesz.. :P
2018. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Csak hogy normális választ is kapj. Én olyat keresek akiben megfog valami. Kell hogy amikor rámmosolyog elolvadjak. Legyen okos mert szeretem ha egy pasival mindenről lehet beszélgetni. Legyen sokoldalú, sportoljon, zenéljen, szerezzen minél több tapasztalatot. Legyen jó humora mert az mindíg jó. De a legfontosabb hogy olyan kattant legyen mint én és így szeressük egymást.

De ha most arra vagy kíváncsi hogy nekem milyen az álompasi akkor még ezt kiegészítem gyönyörű kék szemekkel amikben el tudok veszni, hosszú szőke hajjal amit ha kibontva hord majd elfolyok és szexi sportos alkattal.

Azthiszem tömören ennyi.

2018. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Külső is fontos.Tunya semmiképpen.Ha én adok magamra akkor ezt a másiknál is nézem.Na nem kell hogy full izmos legyen meg ilyenek.Mindegy hogy agyonsportolt vagy természetes sportos.De azért tunya az ne legyen.Elég ronda tud lenni amikor egy pasi cicit növeszt....jaaaaj.:(Belsőleg meg szeretem ha természetes és inteligens az a férfi.Sokat elárul az inteligenciáról ha tud beszélni az illető meg hogyha van hobbija.Semmirekellőt semmi nem érdekli.Hobbija sincs és a focin meg motoron meg a horgászaton kívűl semmi nem érdekli.Hát jó lenne egyesek eljutnának odáig amikor férfiként csak erről tudnak dumálni hogy rájöjjenek hogy nekünk ez dögunalom.Kb mint nektek a milyen cuki magassarkút vettem téma....közös hobbi jó ha van.Ha nincs akkor mi tart össze egyáltalán ha semmi közös nincs?Dinamika.Szeretem ha van élet abban a férfiban.Kisugárzás rettenten meg tud szépíteni
2018. máj. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

- max 25 éves

- értelmes

- vékony testalkatú (max 65 kg)

- magas

- van pénze, saját lakása, autója

- hasonló érdeklődésű mint én

- állatbarát

2018. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó 25 évesen max annak van saját lakása akinek a szülei adják.Főleg mivel manapság egyetemen kb 23 éves korodban végzel.Feltéve ha nem csúszol.Egy lakást meg kb 20 évig törlesztesz.Én annyi idősen cyak olyannak láttam lakást akinek alátették
2018. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi volt a baj a válaszommal? Szerintem egyszerűen és érthetően válaszoltam a kérdésre. Most azok pontoztak le akikre nem illik a leírás? 13as voltam
2018. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Erdekes a ferfiak nem voltak lustak es valaszoltak illedelmesen.

2018. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!