Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy megközelíthetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy megközelíthetetlen emberhez közeledni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. De nem úgy. Mondhatni csak ismerősök által megtudtam, hogy létezik, és találkoztam is vele. Nagyon bejön nekem. De olyan megközelíthetetlen.

Viszont szerencsémre jelenleg nincs kapcsolata. Volt egy hosszútávú neki, de véget ért kevesebb mint egy évvel ezelőtt.

Azért megközelíthetetlen, hát több ok miatt is. Alapvetően nem Budapesten él, hanem az USA-ban.

Ráadásul van néhány közeli barátja, azokkal foglalkozik. Nem azt mondom, hogy zárkózott, szociálisan nem nyitott, vagy hogy nem kommunikál rendesen az emberekkel. De látszik, hogy arra a pár emberre koncentrál, akik fontosak neki, akik miatt hazajár.

A többiek nem nagyon érdeklik, így én se, csak az udvariasság szintjéig. :(

És ezért nem tudom, hogyan közeledhetnék hozzá, hogyan adjak magunknak egy esélyt.

Igazából az agyam azt mondja, esélytelen, hagyjam a fenébe az egészet. Minek küzdögetni? Lehet nem is kéne kapcsolatra, csak most ez ilyen fellángolás.

De közben meg, tényleg nagyon vonz. Olyan fajta ember, akit mindig is kerestem. Exem is hasonló volt, persze azért két külön ember. Szeretem az izgalmas arcú, rendes embereket, akik férfiasak. Ő ilyen. :)

Aaaj. De én számára egy random idegen vagyok, akit leszar, és nem akarja rám pazarolni azt a kevés időt, amit itt tölt. És kimegy az USA-ba nemsokára. :( Persze majd jön vissza... De tuti, hogy nincs senkije, kint sem. Tudom, mert kérdezte az egyik pajtija, és megmondta.


2018. máj. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Keress mást!
2018. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aaaj...
2018. máj. 8. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mibõl gondolod, hogy olyan ember, akit keresel, ha nem is ismered? Szerintem ne éld ennyire bele magad, ha csak idegenek vagytok. Ráveheted valahogy az ismerkedésre, de ne akard mindenáron “megszerezni”. Fõleg így, hogy kishíján te is bevallottad magad elõtt, hogy ez csak fellángolás. Nyílván nem minden pasi akar kalandozni, így ha nem lát valami komolyanvehetõnek téged, akkor ne akard belerángatni a kis fellángolásaidba.
2018. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
És miért nem érhet meg egy próbát? Nem tudod ismerősnek jelölni vagy bármi?
2018. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!