Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befejezi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek befejezi ezt egyszer az exbaratnő? Vége lesz ennek valaha?

Figyelt kérdés

Eggyutt elek egy eve a baratommal . Az elozo kapcsolatabol szuletett egy gyerek . De megromlott a kapcsolatuk es kulon mentek.

Párom azóta is kapja az ívet miattam folyamatosan . Ha veletlen nagy ritkan felteszek valamit az internetre a nő egybol ertesul rola es cseszegeti a paromat . Mar letiltottam régen. Tenyleg csak a profilkepem nyilvanos , amit nagy ritkan meg merek valtoztatni . De ő pár ora alatt ertesul rola ?! Hogy hogy, hihetetlen ?! :) más is járt igy ? Abba fogja hagyni valaha ? Mar gondolkoztam hogy csinalok egy masik profilt amit nem ismerne . De most tenyleg miatta toroljem magam hogy igy hatha abba hagyná ?



2018. máj. 10. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szulj neki te is egy gyereket.
2018. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide ?
2018. máj. 10. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki a ... érdekel, hogy mit bubog egy hülye pitsa?
2018. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy másik hülye pitsát.
2018. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt tanítottak : Ha nem tudsz érdemben hozzászolni , maradj csendben inkább !! ;)
2018. máj. 10. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég értelmes vagy, hogy ez ne zavarjon.

Ha zavarna is, azt mondanám, pároddal beszéld meg, oldja meg ezt, vagy ha nem hagyja abba, efféle időpocsékolós irománykor ne reagáljon neki.


Miért írtad ki a kérdést igazából? :)

2018. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párod hagyja? Csak mert az ő dolga lenne leállítani, nem pedig még azt nézni, hogy a két nő összeugrik miatta
2018. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ember annyi facebook profilt csinál magának, amennyit csak akar, hiába tiltod le.

Az ismerőseid közt is jól nézz szét, főleg akiket az utóbbi egy évben jelöltél vissza!

2018. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak igazából kíváncsi voltam aki hasonló helyzetben van , hogy oldodott meg náluk ez a probléma . Én nem civakodok a nővel , nem reagálok az ilyen dolgokra de nyilván rosszul esik , hogy még mindig a mi életünkben vájkál és nem a saját dolgával foglalkozik .
2018. máj. 10. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Sz@rd le magasról, neki az fog fájni a legjobban. :)
2018. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!