Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem fura, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura, ha egy normális, intelligens, jól kinéző férfi egy ilyen nővel jár együtt?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy a csaj vérbeli és vérprofi dráma királynő. Sokat is veszekednek, és olyankor gyakran teátrális eszközökhöz folyamodik. Minden apróságból őrült nagy ügyet csinál. (De a párja kb. 10 perc alatt feldolgozza, átsiklik felette, és már ölelgeti is, hogy szereti.)

És fura dolgai vannak ezen kívül is. Mondok egy-két példát, csak ami így hirtelen eszembe jut. Moziban néztük a minap a Ready Player One-t, és legalább 3X a film alatt elkezdte énekelni a Despacito-t. (!!!) Nem hangosan, hogy zavarja a filmet, inkább csak úgy magának, de azért mellett ülve fél füllel hallottam. De most komolyan. Ki az, aki egy 3D-s, viszonylag jól sikerült film alatt a Despacito-t énekli? Ráadásul nem is tudja a szövegét, ezért pont idáig jutott mindig a dallal, hogy "deesz-páá-cító". És ezt ismételgette. És ennek neki állt úgy 3X a film alatt. (!!!)

Aztán. Saját bevallását mondom most vissza. "Úgy alszik néha, mint a disznó." Elmondása szerint, ugye van egy gigantikus franciaágya, és némelyik este csak túl fáradt elpakolni, és tele van az ágya a kötélről leszedett frissen mosott ruhákkal, azzal amit aznap viselt, de lusta volt elhajtani a szekrényébe, a táskájával, használati tárgyaival, a lap topjával, alváshoz nem kellő ágyneművel, mint pokróc, nagypárna, akkor könyve, táblagépe, mobilja, és mivel lusta volt elpakolni, alvás előtt már túl fáradt, mert persze hajnali 3 a minimum, ameddig ébren van, de inkább 4-5, ezért egyszerűen elalszik a káosz közepén. Kis helyet fúr magának, hogy azért ráférjen az ágyra, és akkor alszik. De amúgy most látom, hogy a lényeget, a kaját lehagytam. Hogy amit vissza kéne tennie a hűtőbe, koszos edények, termelődött kajaszemetek, mind az ágyában, és úgy alszik.

Annyi fura dolga van, nem is tudom mihez kapjak. De akkor mondom mondjuk a tengerimalacot. Szóval ha valami olyan van, ami neki nem tetszik, megviseli, undinak találja, stb., akkor gyorsan rákeres google-ön tengerimalacos képekre. És attól jön helyre, mert ahogy fogalmazni szokott, "olyan cukiiiiiiiííííííííííííííííííííííííííííííííííí". Sőt meg is indokolja, miért cuki a tengerimalac. Mert olyan dagadt, mert annyira törékeny kis lábai vannak, meg mert annyira "kiguvvad a gülüszeme". Sőt, amikor valamelyik extra dagadt tengerimalacos képről kiderül, hogy terhes a malac rajta, akkor csalódik, amiért az mind nem háj.

Hát, most így hirtelen ennyi. A többi fura dolga inkább csak szokatlan, pl. hogy a facebookja milyen, merthogy annyira levédi, hogy mindent csak én láthatóságra állít, ezért még az ismerősei sem látnak semmit, csak a nevét, születését, profil- és borítóképét, illetve a két kiemelt fényképét. De a hírfolyama már tökéletesen fehér, annyira üres. Meg hogy a haját minden nap ugyanúgy hordja, ziláltan, halszálka fonással készült két copfos megoldásban.


2018. máj. 11. 02:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%

Minél jobban néz ki egy lány, annál jobban elnézzük a többi defektjét. Az a lényeg, hogy társaságban meg tudj vele jelenni (márpedig, ha butus is, az emberek elnézik neki mert jól néz ki)


Sőt, valamilyen szinten imponál is egy kevésbé intelligens lány, hiszen elég menő azt hallgatni egész nap, hogy a legnagyobb problémája az, hogy a kutyus megrágta a rózsaszín papucsát és hogy megint ki kell teregetnie a szennyest, de nincs kedve... Ezért járunk fiatalabb lányokkal. Egész nap ott forogsz az üzletben, mindenki jön a gondokkal, ahol milliók forognak kockán és akkor találkozol a barátnőddel, aki azon aggódik, hogy szerinte a fodrásza pikkel rá, mert a múltkor csak 342 szót beszéltek, pedig többet szoktak. Vagy az a gondja, hogy a ZH-ra mennyit kellett tanulni.


Ráadásul naponta hallgatod, hogy "te olyan okos férfi vagy".

2018. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
A 'deszpácsiónál' feladtam...
2018. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Neked kéne a pasi, gondolom, azért akadsz ki ezen. :-)

Ha majd eléggé elege lesz, akkor majd szakít, egyelőre most nem ez van.


De mondok egy másik szituációt. Anyukámnak pszichés problémái vannak, amikkel orvoshoz jár és gyógyszert is kap, sajnos már nem a megelőzhető kategória, kezelni kell, de a szakember és a gyógyszer nem elég, a közeli hozzátartozókra is szükség van ahhoz is, hogy normál szinten maradjon, és ne legyen rosszabb, a javulás pedig hosszú folyamat. Na most apám megtehette volna, hogy szarban hagyja és válik, mert nem viseli el a kínos szituációkat, amiket ez a betegség (igen, betegség) okoz, de nem tette meg, inkább, még ha nehezen is, de próbálkozik, a tesómmal mi elköltöztünk, mert a saját életünket akarjuk élni, és nem akarjuk, hogy ez a helyzet hátráltasson minket ebben (akár csak a munkában is, nemhogy magánéleti téren, baromi nehéz úgy élni, hogy félve mész el bárhova, mert nem tudod, mire érsz haza majd, senkinek nem kívánom, de én átéltem), amennyire segíteni tudunk, azt azért megtesszük.

Nem tudhatjuk, hogy nem valami hasonló dolog áll-e a te ismerőseidnél a háttérben. Azért a leírásod pár részletéből mernék kockáztatni akár még erre is, de kívánom, hogy ne így legyen.

2018. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pici kattanás, de sehol nincs a kérdező arrogáns majomkodásához képest. Inkább a cuki tengerimalacok, mint a dramaqueenezés.
2018. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Nincsen neki tele a facebook hírfolyama bölcsességekkel, csöcsvillantós képekkel, és kajafotókkal? 🤤

Akkor lehet, hogy nem is ember... 👽

2018. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi közöd nincs ahhoz, hogy az a férfi miért őt választotta. Az viszont biztos, hogy megvan az oka.


22/N

2018. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked is van azért löket az agyadban, szerintem a lány egy kicsit zizi, de semmi baj nincs vele.
2018. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én is inkább járnék a kérdésben szereplő lánnyal, mint veled. Bocsi :/
2018. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!