Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek mire jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek mire jó egy pasi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy a sok közül arra, hogy szeressem és viszontszeressen. A többi meg... ki mire. Van, aki semmire, van, aki hasznos a társadalomnak.
2018. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

"Ha màr a nōk alkalmazkodtak az ùj tàrsadalmi normàhoz, hogy ōk is dolgoznak ès karriert èpítenek, nem hàztartàst vezetnek, akkor a fèrfinek is illene alkalmazkodni, hogy ō is kiveszi otthon a rèszèt egyenlōen."


Rengeteg férfi alkalmazkodott ehhez. Ha valaki meg nem... nos, egyetlen nőnek sem fognak fegyvert a fejéhez, hogy olyan férfival legyen, aki helyett neki kell mindent csinálnia. Ha viszont valaki szabad akaratából ilyet választ, ahhoz nekem mi közöm van?

2018. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

#9 akkor ezek szerint anyámnak se vagyok a gyereke, mert 4 nyelven beszél és szép dolgokat elért?


Mindenki másra jó. A barátom nekem a legjobb barátom, szeretőm, tanácsadóm, kuktám, tanárom, diákom, ha kell, ápolóm és asszisztensem.

A férfi főnököm csak a főnököm, az apám csak az apám. Egy véletlenszerűen kiválasztott férfi más, mint akit szeretek és ismerek.

20L

2018. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!