Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én rendes vagyok a lányokkal, ők meg ezt nem viszonozzák, sőt legtöbbször bunkó a reakció?

Figyelt kérdés
Sokszor van,hogy előreengedek lányokat az ajtón,és ezt nekik eszük ágába nem volna megköszönni!Miért csináljátok ezt lányok?!Manapság már azt szeretitek,ha egy fiú bunkó veletek,a kedvesség már nem ér semmit?!
2010. jún. 14. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyél ilyen romantikus lelkületű és akkor nem csalódsz, ha és ne ajtónyitogatással próbálj csajozni. Rossz vélemény alakul ki benned ha foglalkozol ezekkel a nagyképű csajokkal. Keress olyan lányt, aki nincs elszállva magától. Nincs túl sok, de a többire nem ér vesztegetni az időt csak 1-1 éjszaka erejéig.
2010. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is előre szoktam engedni a lányokat pl. buszon az ajtónál, és eddig nem emlékszem olyan estre, h nem köszönte volna meg aranyosan....
2010. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


Akkor neked szerencséd van,vagy ki tudja,lehethogy feromon parfümöt használsz :D

2010. jún. 14. 21:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Velem már olyan is volt, hogy udvarlásként virágot küldtem egy lánynak, ő meg arra nem méltatott, hogy megköszönje, és annyit mondjon, hogy bocs, de nem...


Sajnos manapság az udvariasság, kedvesség egyáltalán nem erény. De engem nem érdekel, az ő szegénységi bizonyítványa, ha egy köszönő gesztusra nem képes...


Egyébként legalább fősulin egész normális lányokkal találkoztam, meg szokták köszönni ha megfogom nekik az ajtót ;)

2010. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ilyen érzékenyen venni, hogy nem köszönik meg, nem azért ez alap dolog, hogy nem te mész előre az ajtón, ezért ne várd, hogy ódákat zengjenek rólad, amúgy meg nem szeretik a nők a bunkó pasikat...:)
2010. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fura, én legszívesebben azért hőzöngenék, hogy miért köszönik meg? Akkor veszem észre, hogy egyáltalán előreengedtem stb. Minek ezt megköszönni? Oké, értem én, hogy a levegőért lehetünk a leghálásabbak, de épp nekem?? :D
2010. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!