Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A józan észen túl, avagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A józan észen túl, avagy mit tehetnék azok után, hogy átgázolt rajtam?

Figyelt kérdés

Sokan mondják majd, hogy megérdemeltem, ami igaz is. De nem hiszem, hogy két év után is így és ennyire kellene szenvednem. Vegetálok, a libidóm a béke feneke alatt van, a férfiakra szinte képtelen vagyok ránézni.


A történet röviden: kollégámmal nagyon jó, baráti kapcsolatot alakítottunk ki. Volt barátnője, így evidens volt számomra, hogy nem kezdek ki vele. Ettől függetlenül nagyon sokat beszélgettünk, velem osztotta meg minden gondját, baját, az örömeit, sikereit, a lánnyal kapcsolatos összes problémáját. Ez utóbbi minőségéből én idővel arra következtettem, hogy hamarosan szakítani fognak ("nem csinál semmit, lusta, nemtörődöm, félénk"). Mert milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél egy másik nővel beszél naphosszat magánéleti témákról, ahol a férfi egy másik nő társaságát keresi minden nap (nagyon sokszor jött értem pl., és olyan forrón ölelt, amibe bárki beleborzongana), ráadásul (erre nem vagyok büszke, csak a tények miatt írom le), de együtt is töltöttünk egy estét.


Szép lassan beleszerettem, de amikor ezt elmondtam neki, meghátrált. Heteken át kértem, hogy beszéljük meg a dolgot, én naív bolond azt hittem, csak őrlődik köztünk, Persze nem így lett, és azok után, hogy legalább egy hónapja nem beszéltünk, és volt képe virágot hozni a születésnapomra közölte, hogy elveszi a lányt.

Persze megszakítottam vele a kapcsolatot, de mivel a munkánk összekötött abban maradtunk, hogy levelezünk ha kell. Soha nem válaszolt az ígérete ellenére, végül már a sokadik üzenet után megírta, hogy a barátnője megtiltotta, hogy szóljon hozzám, ráadásként a lány közölte, hogy én értettem félre mindent, és a fiú csak barátként közeledett hozzám, én másztam rá, ne halucináljak (a lánytól amúgy bocsánatot kértem).


Nem tizenévesek vagyunk, mindketten a húszas éveink végén járunk. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki erre képes. Nyilván nem egy kapcsolaton vagyok már túl én sem, és eddig könnyen túlléptem az exeken (nem vagyok kapcsolatfüggő, sem megcsalós fajta, ha valakit már nem szeretek, akkor elengedem, nem kínzom), de rajta képtelen vagyok. Az első évem azzal telt, hogy összekaparjam a lelkem darabjait. A második azzal, hogy túllépjek rajta. Amikor már azt hittem sikerült, ellehetetlenített a munkahelyemen, ami miatt felmondtam. Mindenfélét beszélt ugyanis rólam alaptalanul, ráadsáként ha kértem a segítségét elutasított, és volt, hogy több ember előtt szimplán lealázott.


Most van egy férfi, akivel beszélgetek. Az önbizalmam, a libidóm, mindenem a béke feneke alatt van. Sokszor rámtör a sírás miatta, és úgy érzem,képtelen vagyok megbízni bárkiben is ezek után. Attól félek, hogy túlzottan szerettem, és így, hogy darabokra szaggatta a lelkem, már esélyem sincs a boldogságra. Mindeközben ott van bennem, hogy elképesztően hiányzik, de ha találkoznék vele ismét, szimplán szembeköpném.


Tudom, hogy nem tudtok segíteni, de jól esett kiírni magamból a dolgot. Köszönöm, hogy elolvastátok.


2018. máj. 12. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Nálatok nőknél a józan ész nem játszik, az érzelmeitekre kell hatni, akkor bolondultok meg.
2018. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Mit tehetnél? Még véletlenül se gyere össze azzal a férfival, akivel mostanában beszélgetsz, hiszen te magad írod, hogy még hiányzik a másik. Nagyon nem vagy még ezen túl, fogalkozol vele gondolatban, és ez nem sok jót ígér egy új kapcsolatban. Nem érdemli az új ember, hogy rajta csapódjanak az előző pasitól szerzett sebeid.

Egyébként meg tanulás volt a tekintetben, hogy foglalt/házas emberrel nem kezdünk, vagy ha barátkozás van, akkor szigorú határok betartása mellett.

2018. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Mi is ezért szakítottunk többek között a pasimmal, mert a kolléganő túlságosan "közvetlen" volt vele...ugyan nem szexeltek (még) és én nem voltam hajlandó ezt megvárni. Tanulság: más kapcsolatába nem nyúlunk bele!

Amúgy a pasi egy igazi kétszínű kis görény, viszont egyedül te vagy az, aki talpra tud állni.

2018. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mostani tud róla, hogy mi a helyzet, nem ígértem neki semmit.

Persze, a tanulópénz megvolt. Sosem voltam még ilyen helyzetben, de akkor sem értem, hogy lehetek ennyire szerencsétlen még 2 év után is. Annyi mindent tett ellenem, hogy egyszerűen felemésztette a szívemet a harag, és attól félek, másnak sem tudom majd kitárni ezek után.

2018. máj. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!