Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőt/ lányt igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőt/ lányt igénytelennek tartjátok?

Figyelt kérdés

-Tusfürdő helyett szappannal fürdik (naponta 1-2*)

-egyféle arctisztítót és krémet használ, sminkelni csak minimálisan, átlagos napra pl csak szempillaspirál ( komolyabb bőrhibái nincsenek.) alkalmakra alapozó stb.

- fodrászhoz csak tavasszal- ősszel jár, a közti igazítasokat megoldja ő

- manikűr, pedikűr, műkörömöshöz nem jár, a kéz és lábápolást otthon megcsinálja magának

-nem vasárol fast fashion üzletekben ( zara,h&m stb), csak, ha nagyon megtetszik ott neki valami ( évente mondjuk 2-3 darab) a sportruházati termékeket vagy jóminőségű turkálós dolgokat jobban szereti.

-csak akkor vesz ruhát, ha tényleg szükséges / mert egy sima póló gyártásához 4000+ liter vizet használnak fel/( de a szakadt, nagyon kopott dolgokat csak maximum kutyasétáltatáskor hord)

- a hétköznapokon kényelmes, mintsem szexi dolgokban van. ( alkalmi ruhái vannak, de azokat csak tényleg alkalmakra veszi fel)


2018. máj. 13. 20:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Istenem, kérlek gyere le! A Föld megérett a pusztulásra!


Tudod kislány, hogy mit jelent az igénytelen jelző?

Pl. nem fürdik, nem mossa ki a ruháit, nem mos fogat, nem mos hajat.

2018. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az ő döntése. Maximum nem jönnék össze vele, ha ezeket valami elvakult ideológia miatt csinálja.
2018. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
nem mondanám igénytelennek de igényesnek sem. átlagos.
2018. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire változik a világ vele együtt az igények is fura...
2018. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az igénytelenség nem abban merül ki, hogy nem veszel minden héten új ruhát és nem maxolod ki a műköröm-szoli-smink szentháromságot...
2018. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki igényes,hogy h&mben vásárol,meg 8 féle arckrémet használ.
2018. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

1-es, én is így gondoltam :)


A téma amúgy egy baráti beszélgetésen jött elő, és kíváncsi lettem idegenek véleményére is :)


2-es, ha mondjuk "ideológia" az alapja, de nem mondogatja,hangsúlyozza, téged nem kényszerít rá, akkor sem?

2018. máj. 13. 21:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, de sportmárkák helyett kisebb, fair trade márkáktól rendelek, vagy beruházok basic cuccokra.

Teljesen rendben van ez, soha egy rossz szót nem kaptam a higiéniámra.

20L

2018. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
( megjegyzem, nem én pontoztalak le titeket, minden válaszoló tőlem zöldet kap- hiszen véleményeket kértem :) )
2018. máj. 13. 21:07
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

#7: Úgy már talán. Az a baj, hogy ezt nagyon kevesen tudják megállni. A környezetemben van vega, aki előadja, hogy nagyon elfogadó és nem próbálja a véleményét senkire sem rábeszélni, de mégis fél perc alatt nekiugrik mások nyakának.

De az tény, hogy előbb jönnék össze egy ilyen jellegű lánnyal, mint azokkal, akik még azt a véleményem sem tudták elfogadni, hogy kivel járnék, ezért lepontoztak! :D

A ruháidról mutatsz egy képet?

2018. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!