Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőt/ lányt igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőt/ lányt igénytelennek tartjátok?

Figyelt kérdés

-Tusfürdő helyett szappannal fürdik (naponta 1-2*)

-egyféle arctisztítót és krémet használ, sminkelni csak minimálisan, átlagos napra pl csak szempillaspirál ( komolyabb bőrhibái nincsenek.) alkalmakra alapozó stb.

- fodrászhoz csak tavasszal- ősszel jár, a közti igazítasokat megoldja ő

- manikűr, pedikűr, műkörömöshöz nem jár, a kéz és lábápolást otthon megcsinálja magának

-nem vasárol fast fashion üzletekben ( zara,h&m stb), csak, ha nagyon megtetszik ott neki valami ( évente mondjuk 2-3 darab) a sportruházati termékeket vagy jóminőségű turkálós dolgokat jobban szereti.

-csak akkor vesz ruhát, ha tényleg szükséges / mert egy sima póló gyártásához 4000+ liter vizet használnak fel/( de a szakadt, nagyon kopott dolgokat csak maximum kutyasétáltatáskor hord)

- a hétköznapokon kényelmes, mintsem szexi dolgokban van. ( alkalmi ruhái vannak, de azokat csak tényleg alkalmakra veszi fel)


2018. máj. 13. 20:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Nekem bejönne. Mondjuk a szempillaspirálról le tudnék mondani.
2018. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igénytelen.

Én sem járok fodrászhoz,magam tartom rendben a hajam. Nem festem a körmöm sem a hajam. Sosem sminkelek. Turiból öltözöm.


Igénytelen:

Nem fürdik. Kócos a haja. Szakadt ruhákban jár. Koszos ruhákban jár. Tetves. Stb ..

2018. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Csak az elso pontra reagalnek.

A tusfurdo csak illatos, a szappan tisztit. Regebben en is ebben a butasagban eltem, hogy a tusfurdo az isten, aztan elkezdtem eleg kemenyen sportolni, es azt vettem eszre, hogy bizony izzadtsagszagom maradt furdes utan. Kiprobaltam egy hazi keszitesu szappanat, es megdobbenve tapasztaltam, hogy ettol valoban tiszta leszek. Nem mellesleg miota szappant hasznalok, azota a borom kevesbe szaraz.

32N

2018. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%

Valahogy a "mert egy sima póló gyártásához 4000+ liter vizet használnak fel" mondatnál megakadtam. :D Ahhoz, hogy ilyen téren eredményt lehessen elérni, tömegekre lenne szükség. Attól, hogy te 4000+ litert szeretnél spórolni azzal, hogy nem veszel meg egy pólót, attól még azt a pólót le fogják gyártani és ha te nem, akkor valaki más meg fogja venni. Legrosszabb esetben is elkészül és maximum porosodik valahol.


Amúgy amiket leírtál az messze van az igénytelenségtől. :)

2018. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Na most jõvõk én.


Aki nem mos fogat, hajat, nem fürdik, az ápolatlan, nem igénytelen.


Számomra az igényesség azt jelenti, hogy próbálja az ember a legtöbbet kihozni magából. Alkalmakra rendesen felöltözik az elvárásokhoz mérten, ápolt(ez a minimum), az adottságaihoz mérten öltözik, valamennyire képben van a divattal is, odafigyel magára(vannak elvárásai magával szemben) és a környezetének is igyekszik eleget tenni.


Senki nem vár műkörmöt meg ilyesmit, hanem azt, hogy igyekezz jól kinézni és tudd, hogy ezt hogy tudod elérni, mivel kelthetsz jó benyomást az emberekben.


Szerintem a pirosműkörmű müszempillás lakkcsizmás csaj is igényes lehet a maga környezetében, és egy rövidrevágott körmű, szolidan elegáns nő is a saját környezetében.


A leírtak alapján ápolt vagy, ez alap az embereknél, de igényesnek nem mondanálak, nem érzem, hogy jól akarnál kinézni, vagy hogy próbálnál kellemes benyomást tenni a megjelenéseddel. Inkább olyannak tűnsz, mint, aki egy elmegy szintre gyúr.



A környzettudatos felé viszont erősen csúszik a mérleg, ami jó.

2018. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom igenytelennek, sőt kifejezetten tetszik, ha egy nő nem sminkel. Egyreszt bennem tiszteletet ébreszt, hogy vállalja magát olyannak, amilyen, es nem fest egy álarcot magára festékből minden reggel. Másrészt így amikor mégis sminkel (valamilyen alkalomra, színházba stb) akkor az üt.


Természetesen eg

2018. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezzel egy átlagos ember viselkedését írtad le, aki e felett cselekszik már betegesen a külseje megszállottja mint a nők döntő százaléka. Ne képzelj ilyeneket hogy igénytelen vagy vagy valami, mert pont hogy te vagy; vagy is te lennél férfi szemmel a normális. Nem azok akik félóránként befújják magukat testpermettel, meg mázolják magukat és sosincs semmi olyanuk amit felvehetnének és hasonlók. Bár csak az én barátnőm is ilyen lenne mint te, őszintén.
2018. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi gondom vele.
2018. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen🤔 Mert ez a kérdés felmerült benne.

Ezzel csak azt jelzed, hogy így nem jó neked. Nem ez vagy, és csak azért csinálod, hogy ne itéljenek meg a külsőt illetőleg.


Aki rendben van magával az ezt nem kérdezi meg. Elfogadja magát és másokat, nem a véleményüket figyeli

2018. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem igénytelen csak nem plázacica:)


Legalább van benne egyediség és nem olyan mint a sok birka:)

Persze ha átmegy a ló túloldalára az lehet gáz (pl mindenkinek hangoztatja a meggyőződéseit), de amúgy rendben van:)

2018. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!