Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőt/ lányt igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőt/ lányt igénytelennek tartjátok?

Figyelt kérdés

-Tusfürdő helyett szappannal fürdik (naponta 1-2*)

-egyféle arctisztítót és krémet használ, sminkelni csak minimálisan, átlagos napra pl csak szempillaspirál ( komolyabb bőrhibái nincsenek.) alkalmakra alapozó stb.

- fodrászhoz csak tavasszal- ősszel jár, a közti igazítasokat megoldja ő

- manikűr, pedikűr, műkörömöshöz nem jár, a kéz és lábápolást otthon megcsinálja magának

-nem vasárol fast fashion üzletekben ( zara,h&m stb), csak, ha nagyon megtetszik ott neki valami ( évente mondjuk 2-3 darab) a sportruházati termékeket vagy jóminőségű turkálós dolgokat jobban szereti.

-csak akkor vesz ruhát, ha tényleg szükséges / mert egy sima póló gyártásához 4000+ liter vizet használnak fel/( de a szakadt, nagyon kopott dolgokat csak maximum kutyasétáltatáskor hord)

- a hétköznapokon kényelmes, mintsem szexi dolgokban van. ( alkalmi ruhái vannak, de azokat csak tényleg alkalmakra veszi fel)


2018. máj. 13. 20:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ezek kb majdnem mind igazak rám is. Az, hogy szappant vagy tusfurdot használ, szerintem teljesen mindegy mindkettő tisztít, és illatos lesz utána az ember, az lenne az igénytelen, ha heti egyszer furodne és büdös lenne. Azzal teljesen egyetértek, hogy egyféle arctisztitot használ, nem kell túlzásba vinni a kozmetikumok használatat, en S termeszeteset részesítem előnyben mindig. A sminkelés is szerintem teljesen rendben van, én hétköznapokra használok egy könnyed alapozót, illetve korrektort, mert problémás bőrrel küszködok, de ha megoldódik végre a probléma, akkor nem fogok hétköznapokra használni ilyeneket. Alkalmakra igen. Fast fashion üzletekben én is viszonylag ritkán vásárolok, inkább leárazásokon, mivel diákként nekem nem számít olcsónak. Turkaloba én is szoktam járni, nagyon jó darabokat lehet.kifogni sokkal olcsobban, abszolút megéri szerintem. Fodrászhoz utálok járni, mert soha nem lett olyan a hajam, mint szerettem volna. Most éppen növesztem a hajam, de a végéből magamnak szoktam vágni. Nincs ezzel semmi gond szerintem. Manikűröshoz szintén nem járok, mert nagyon szép a műköröm, de én nem tudnám elviselni, valamint alatta az igazi körmöm teljesen elsatnyulna. Ezert sem festen túl gyakran a körmöm, mert volt egy időszak amikor kb folyamatosan festve voltx és nagyon meggyengült, töredezett, sargult, borzasztó volt. Csak alkalmakra festem ki szintén. Van itthon egy két ilyen kopott regi pólóm, ezeket max otthonra veszem fel, vagy ahogy írtad kutyasétáltatáshiz, vagy nagyon nagyon max.a sarki kisboltba elugrashoz,.de akkor már inkább felveszem egy olyan pólót amiben mondjuk kimennek futni az utcára. Azért otthonra is az olyan pólókat preferálom, amiben nem gáz kimenni az utcára, de azért ha elmegyek.otthonrol akkor nem.vennem.fel. nincsen ezzel semmi gond, amit.fent leirtal. Hétköznapokon teljesen rendben van, ha nem folyamatosan szexinek akár tűnni az ember, hanem kényelmes hordható ruhákat részesíti előnyben. Pl én is szoknyában nem érzem magam annyira kényelmesen, így hétköznapra szinte sosem veszek fel. Csak néha alkalomra, vagy ha csinos szeretnék lenni. A fentiekben leírtak közül egyiket sem lehet igenytelennek minősíteni. Az lenne az igénytelen, ha minden nap szakadt ruhában, budosen, koszosan járna, nem furodne, nem mosna fogat, hajat, stb. Szép is lenne, ha azt a nőt, aki nem sminkel minden nap, már igenytelennek hívnák....
2018. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 he84 ***** válasza:
Ugyan, ez nem igénytelenség,...! Kissé furcsa kérdés, már bocsi. Én se sminkelem magam, ám rendszeresen járok 3-4 havonta fodrászhoz (röviden tartom a hajam), fürdök, fogat mosok, hajat mosok én is. Na meg mitől igénytelenség az, ha valaki otthon intézi a köröm, kéz és láb dolgokat? Semmitől, jesszusom,... Én egy szerény, átlag körüli, ám fiús nő vagyok pár dologban. Az az igénytelenség, ha valaki legalább 1-2 naponta nem fürdik, nem mos fogat és nem mos hajat legalább hetente egyszer (ez utóbbit csak a hajmosásra értem), meg aki nem fésülködik, nem mos arcot se. Az öltözködés se tartozik ide, legalábbis a kényelmes öltözködés nem igénytelenség. Én is inkább kényelmesen öltözködöm nő létemre.
2018. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

1. legolcsóbb tusfürdővel zuhanyzok, szappant nem szeretem, mert mind szárít

2. nulla smink :D

3. szinte sosem járok fodrászhoz, minek?

4. körmöshöz sem, kifestem én magamnak, meg levágom, lereszelem, ami kemény

5. mivel itt nincs turi, kénytelen vagyok másutt beszerezni a dolgaimat

6. kényelmes ruhát hordok 10/9

2018. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves, kis igényes csaj lehetsz.

Mindegy ki mit mond.

2018. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Először úgy éreztem, csak dicsértre vársz, aztán rájöttem, hogy nekem is vannak nőismerőseim, akik pl már azt is igénytelennek tartják, hogy nincsen műkörmöm és vonalszemöldököm. D:
2018. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem! Abszolút nem! Tiszta, nem költ feleskegesen se pénzt, se időt szalonokban! Jól érzi magát természetesnek amit a férfiak kifejezetten imádnak! Nekik a természetes nő a legkívánatosabb nem aki agyon van festve, csinálva! Ha jó illatú és szép kevés sminnkel is akkor tuti!
2018. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem
2018. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!