Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a társkeresőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a társkeresőn a beérkezett leveleimet? Ti mindegyikre válaszoltok? Mondjuk ha normális hangvételű úgy lenne korrekt.

Figyelt kérdés

Kb 2 napja regisztráltam. De azóta csak ömlenek a levelek (két nap alatt megközelítőleg 70), és itt tekintsünk el az egófényezéstől, nem ez a célom, valós a probléma. Ugyanis nagyon zsúfolt az életem, ezért választottam ezt az ismerkedési formát, és egyre inkább tehernek érzem, hogy korrekt módon mindenkinek megfelelően válaszoljak. Pedig korábban erre nagy hangsúlyt fektettem.

Elég hosszú bemutatkozást írtam, szóval talán ez is hozzájárult ehhez -meg persze egy szolid kép. Viszont van érezhetően aki el sem olvassa a bemutatkozásom, mert olyanra kérdez rá, amit már említettem ott. Nyilván ezeket szűröm.Vagy aki semmilyen szinten nem kapcsolódik az írtakhoz, csak "ismerkedjünk mert szimpatikus vagyok."

Na de a többivel mit tegyek...tegnap is az estém jó része ezzel ment el, és terhesnek éreztem a végére. Tehát pont az a könnyedség nincs benne, amit várnék az ismerkedéstől.


2018. máj. 14. 08:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én is mindenkinek válaszoltam, de aztán elég hamar terhes lett a dolog.

Aki nem tetszett kicsit se, annak nem válaszoltam -ha csúnya dolog ha nem- illetve aki kép nélkül írt, annak se, na meg azoknak akik nem tudtak helyesen írni, vagy a levele alapján nem tűnt szimpatikusnak.

Pár emberrel elkezdtem levelezni, majd itt is szűkült a kör... most úgy néz ki megvan az én emberem :)

2018. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy épeszű embernek nincs azzal baja, ha egy láthatóan buta, értelmetlen levélre nem válaszolsz. Azokat lehet ignorálni. Ne töltsd azokkal az idődet. A gond azzal van, amikor egy láthatóan normális, értelmes srác normálisan megírt levelére nincs válasz. Akár egy korrekt elutasítás, amivel jelzed, hogy emberszámba vetted. Ennyi kellene csak.


Az meg előfordul, hogy nem az történik, amit vársz. A következményekkel ettől még foglalkoznod kell, persze nyilván könnyebb lenne csak úgy kisétálni belőle, de az ilyet csak gyenge emberek szoktak.

2018. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!