Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így társat keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így társat keresni?

Figyelt kérdés

Ok én megértem az elköteleződés dolgot,meg tényleg legyen meg mind két félnél,de szerintem idő kell mindenhez nem az,hogy na én el akarok köteleződni és gyorsítsunk fel mindent pár hét egy két hónap esküvő család,stb.... Ilyen gyorsan nem lehet megismerni a másikat,sőt szerelmesen hülyeségbe is bele mehetünk,sőt meg is gondolhatjuk magunkat.Úgy látszik sokaknak előre csomagolva kéne minden.


"lyan férfit keresek aki nem ijed meg az elköteleződéstől. Én már házasságra és családra vágyom ha ez megijeszt téged és legszívesebben inkább az ellenkező irányba menekülnél akkor nem egymást keressük. Szóval olyanok levelét várom akik már megállapodnának de nem úgy, hogy évekig tengődünk egy kapcsolatban komolyabb elköteleződés nélkül. Csak akkor írj ha te is így gondolod!"



2018. máj. 16. 13:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy nagyon jó szűrő, hogy csak olyan személlyel szeretne az adott nő ismerkedni, aki valójában komoly szándékkal akar kapcsolatot és ha úgy alakulnak a dolgok, akkor akár 1-2 éven belül lehet házasság.

Ez leginkább a 30 fölötti korosztályra jellemező szerintem, hisz ők már nem gyerekek és az élet véges.


Gondolom, kérdező, nem egy huszonéves lány írta ezt ki, amit te idéztél, hanem egy jóval 30 év fölötti. Egy nőnek ketyeg a biológiai órája is.


Egyébként az neked miért baj, ha másnak konkrét elvárásai vannak a másikkal szemben? Inkább vegyél róla példát, és te is állíts fel olyan elvárásokat, amiket szeretnél, ha meglenne a leendő párodban.

Gondolom te se jössz össze akárkivel.

2018. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szép és jó az elméleted, csak senkinek sem osztott az ég végtelen időt erre az életre, hogy évekig csak tengjen-lengjen valaki mellett, aki vagy komolyan gondolná vele, vagy csak unalmas óráit akarja kitölteni valakivel. Ehelyett mondjuk lehet 5 perc alatt talál olyat, aki szintén családot akar meg ilyenek, és akár 1-2 éven belül össze is hozzák. Elég hülyének kell lenni ahhoz, hogy ennyi idő alatt ne ismerj meg valakit kellően.
2018. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

# 1


Kereken 30 éves a csaj

2018. máj. 16. 13:45
 4/27 anonim ***** válasza:

Az emberek értelmesebb fele nem kapkodja el a dolgokat, éveket szán arra, hogy megismerje a másikat. A másik fele pedig, utólag sír, hogy rosszul választott.


A bemásolt szöveg egy családalapításra rákattant nőről szól, aki gondolkodás nélkül fejest ugrana egy kapcsolatba, ahova 1 év után már szülne is.

2018. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

# 2


Hát szerintem a mai világban nem lehetetlen ennyi idő alatt valakit nem teljesen megismerni.Tudod hány embert tudok aki ugyan így keresett aztán egyszer csak a nagy komolyság közepedte meggondolta magát pl házasság után vagy már gyerek után kicsivel.

2018. máj. 16. 13:47
 6/27 A kérdező kommentje:

# 4


Na én egyszer randiztam egy ilyennel,az pedig még csak 25 éves volt,ott siránkozott nekem,hogy őt sosem veszi el senki,gyereket akar meg házasságot.Meg eddig volt már 3 kapcsolata és egy sem jött össze és ő lekésik mindenről,aztán el néztem neki a hisztit pedig lehet nem is én kellettem volna neki,hanem amit általam elérhetett volna amikre vágyik.Aztán mikor én balga azt mondtam két randi után,hogy még nem szeretem akkor kiverte a raplit,hogy akkor ne is találkozzunk a 3. randira amíg nem szeretem,mind ezt 2 hét leforgása alatt.Ja első randin már mesélte,hogy ő bele szokott bújni a párja pólójába majd így csinál velem is,második randin meg már tervezte a nyaralást,meg majd segít ebben abban.Szóval van egy csomó kétségbe esett nő,és a morbid a csajnak lett valakije később aztán kicsivel később már az sem volt neki,azóta is szingli és gondolom írogat mindenkire.

2018. máj. 16. 13:52
 7/27 anonim ***** válasza:

Azért 30 évesen már nem kisgyerek az ember, és ennyi idősen azért már egy felnőtt embernek kiforrott személyisége és vágyai vannak.

Szóval nem értem, hogy mi a problémád. Vagy azt várod, hogy egy 30 éves nő is ugyanúgy viselkedjen, mint egy 25 éves? Hogy éveket várjon míg családot alapítson a párjával?

2018. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja ennél már csak két jobb társkereső szöveg van,1: Azonnali összeköltözéssel társat keresnék, 2: azonnali házasságkötés céljából társat keresnék.A második nem pont így volt írva de a lényeg ez. :D
2018. máj. 16. 13:55
 9/27 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, most miért fáj neked, ha valaki így keres magának társat?

Vagy te 35 évesen is még tökölni akarsz és nem családot alapítani? Igaz, nektek pasiknak nem ketyeg a biológiai óra.


Csak tudd, egy gyereket fel is kell nevelni és minél később születik annál kevesebb lehetősége lesz a szülőnek gyönyörködni a gyereke életében és sikerében.

2018. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#6: Ismerek hasonló lányokat, írtam is ki egy hasonló kérdést. Durva ez az új trend, hogy egyre több lány már huszonévesen arról panaszkodik, hogy mikről maradt le.
2018. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!