Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így társat keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így társat keresni?

Figyelt kérdés

Ok én megértem az elköteleződés dolgot,meg tényleg legyen meg mind két félnél,de szerintem idő kell mindenhez nem az,hogy na én el akarok köteleződni és gyorsítsunk fel mindent pár hét egy két hónap esküvő család,stb.... Ilyen gyorsan nem lehet megismerni a másikat,sőt szerelmesen hülyeségbe is bele mehetünk,sőt meg is gondolhatjuk magunkat.Úgy látszik sokaknak előre csomagolva kéne minden.


"lyan férfit keresek aki nem ijed meg az elköteleződéstől. Én már házasságra és családra vágyom ha ez megijeszt téged és legszívesebben inkább az ellenkező irányba menekülnél akkor nem egymást keressük. Szóval olyanok levelét várom akik már megállapodnának de nem úgy, hogy évekig tengődünk egy kapcsolatban komolyabb elköteleződés nélkül. Csak akkor írj ha te is így gondolod!"



2018. máj. 16. 13:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Figyu, én már most 22 évesen is vagyok olyan jó emberismerő, hogy tudom, hogy kivel érdemes kapcsolatba kezdeni és kivel nem. A tettei elárulnak mindenkit. Ha 30 évesen annyira szar emberismerő valaki, hogy lehúz valaki mellett éveket, mire rájön, hogy szarul választott, az magára vessen.
2018. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
#11: Mindenki jó emberismerőnek tartja magát. Menj ki az utcára és szólíts le random embereket. A legbutább nő is azt fogja mondani, hogy jó emberismerő és jól választ társat.
2018. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, mégis azt néztem társkeresésnél, hogy ki az, akivel a későbbi céljaink megegyeznek, azaz ő is majd házasságot és családot akar. Fölösleges olyan kapcsolatba belemenni, ami már eleve úgy kezdődik, hogy "tök mindegy, csak valakivel tudjak szexelni évekig". Számomra a kapcsolat része az, hogy egyfelé haladunk az életben.


Ha te nem akarsz se esküvőt, se családot, akkor keress olyat aki szintén nem vágyik ezekre, problems solved.

2018. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

# 11


Hú ha te azt tudnád,hány ember van így,még olyanok is mint te :) Ez a duma olyan mint az ismerősöm dumája,ő többet nem lesz szerelmes mert elhatározta,ja persze mintha az érzelmeknek parancsolni lehetne :)

2018. máj. 16. 14:27
 15/27 A kérdező kommentje:

# 13


Most komolyan mondod?Azt ugye tudod,hogy a múlt elmúlt,a jelen az most van,a a jövő meg még meg sem történt?! Ok,hogy mond valamit az ember a távoli jövőben mik a céljai de ez nincs szentírásba vésve mivel a jövő még meg sem történt,időközben ép úgy változhatnak azok a célok,mint maga az ember is.Nem a messzi jövőben kell stimmelnie két embernek.

2018. máj. 16. 14:29
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát ha én tudom, hogy majd szeretnék családot, akkor nem jövök össze olyannal, aki vagy nem szeretne, vagy nem tudja (és hiteget évekig). Időpazarlás, ha közben találok olyat is, akibe szerelmes vagyok, ő is belém ÉS ezek mellé még a hosszú távú céljaink is megegyeznek.


Én pont olyan emberrel nem jönnék össze mint amilyen te is vagy, nem tudja mit akar az élettől és a mának él. Semmi baj ezzel, csak keress ugyanígy gondolkodó nőt és ne fikázd azokat, akik meg nem így gondolják.

2018. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

# 16


Hú superman vagy le írtam valamit és te rögtön ismersz is,még így ismeretlenül is.Taníts mester :)

2018. máj. 16. 14:50
 18/27 anonim ***** válasza:

#15


Persze, a jelenben kell élni, és a jelenben kell úgy élni, hogy ne legyen rossz nekünk a jövőben, hisz a jelenben alakítjuk a jövőnket.


Kiforgatod a szavak jelentését. Te azt sugallod, hogy akkor pl. költsük el az összes pénzünket a jelenben, hisz egyszer élünk, de arra meg nem gondolsz, hogy bármikor közbe jöhet valami, amikor jó, ha van egy kis félretetted, de akkor már szentségelsz, hogy miért nincs.


A jelenben alakítod a saját életedet.

2018. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#17


Nagyon irritáló a gyerekes éretlen felfogásod és viselkedésed. Az összes megnyilvánulásodból süt, hogy te inkább ilyen nem törődöm vagy, majd alakul valahogy, van idő..stb.


De épp ez az, hogy NINCS IDŐ! Hisz véges az emberi élet. Nem tökölhetsz 10 évig úgy egy kapcsolatban, hogy nincs komolyabb előrelépés, főleg már 30 fölött.


Akarsz te egyáltalán gyereket? Szeretnéd látni az unokádat?

Persze, van amit nem lehet siettetni, de a végtelenségig se lehet húzni a dolgokat.


Tudod, vannak olyan párok, akik 30 év után mennek szét. Na, erre mi a válaszod? És esküvő előtt kb 4-5 évig együtt voltak.

2018. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

# 18


Szerinted én elszórom a jelenben a pénzem?

Nekem is van tartalékom,de bármi történhet a jövőben ami simán megváltoztathatja ezt.

2018. máj. 16. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!