Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így társat keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így társat keresni?

Figyelt kérdés

Ok én megértem az elköteleződés dolgot,meg tényleg legyen meg mind két félnél,de szerintem idő kell mindenhez nem az,hogy na én el akarok köteleződni és gyorsítsunk fel mindent pár hét egy két hónap esküvő család,stb.... Ilyen gyorsan nem lehet megismerni a másikat,sőt szerelmesen hülyeségbe is bele mehetünk,sőt meg is gondolhatjuk magunkat.Úgy látszik sokaknak előre csomagolva kéne minden.


"lyan férfit keresek aki nem ijed meg az elköteleződéstől. Én már házasságra és családra vágyom ha ez megijeszt téged és legszívesebben inkább az ellenkező irányba menekülnél akkor nem egymást keressük. Szóval olyanok levelét várom akik már megállapodnának de nem úgy, hogy évekig tengődünk egy kapcsolatban komolyabb elköteleződés nélkül. Csak akkor írj ha te is így gondolod!"



2018. máj. 16. 13:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

# 18


ja persze én nem törődöm.... :)

2018. máj. 16. 15:06
 22/27 anonim ***** válasza:
Tehát ezt a szöveget nem neked írták, hanem társkeresőn ez valakinek a bemutatkozó szövege? Mert ha igen, nem értem, minek problémázol rajta. Ha nem felelsz meg, kiestél a szórásból, na bumm. Keresel mást, akinek az is megfelel, amit te nyújtani tudsz. Nem is értem, ennyire böki a csőrödet, hogy eleve labdába sem rúghatsz nála?
2018. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22


Biztos bejött neki az említett hölgy, de mivel látta, hogy mit írt ki, és ő ennek nem felel meg, ezért most hisztizik, mert csorba esett az egóján, hogy ő már eleve labdába se rúghat, mert ő nem így képzeli el a dolgokat.


Hát jaj nekem, kérdező, más is esett már p..fára, mégse rinyál úgy, mint te.

Biztos azért kattogsz a témán, mert sértve érzed magad.

Akkor változtass mentalitásodon.

2018. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#22/#23


Tévedésben vagytok mind ketten,mert én leszarom ő mit keres csupán csak el gondolkodtam a nagy sietségben :) Ha most minden áron oda lennék érte akkor írtam volna neki,de nem igazán érdekel :)

2018. máj. 16. 16:17
 25/27 anonim ***** válasza:
És erről egy topikot is nyitottál a gyakorin a nagy sietségben...
2018. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem társat, hanem eszközt, papucsot keres.

Egy kapcsolat igazi elmélyüléséhez EGYÜTT TÖLTÖTT IDŐ is kell, nem csak esküvő és baba.

2018. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Sajnos néha el kell fogadni ,amit dobott az élet nem bele menni minden hülyeségbe,van akinek nem adatik meg az álma egy gyerek vagy egy esküvős,és elég sokan vannak így de nem mindenkinek az önhibája,csak sajnos az emberek változtak.
2018. máj. 16. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!