Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy vegyen el feleségül?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, aki most tért meg nemrégiben. Van egy nagyon régóta tartó párkapcsolatom, ő az én másik felem, viszont a házasság előtti szex bűn, ezért szeretném, ha összeházasodnák, de eredeti terveink szerint ez csak 2-3 év múlva következne be. Én szeretném megpecsételni. Hogy mondjam ezt meg neki?
2018. máj. 16. 18:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én nem akarok házasodni, de úgy érzem, ez az egyetlen kiút ebből a helyzetből.
2018. máj. 16. 19:42
 22/28 anonim ***** válasza:
53%
"hogy próbálok Istennek tetsző életet élni?" Beszéltél vele? Honnét tudod mi tetszik neki? Ha van isten az gonosz. Az álatvilágban milliárd számra nyeli le az egyik álat elevenen a másikat. Iszonyat. szorozzd meg többszáz milliárd galaxissal. Galaxisonkánt több milliárd bolygóval. Végtelen számú világegyetemmel. Végtelen számú dimenzióval. Iszonyat fájdalomtenger. Mellesleg téged isten a saját képére és hasonlatosságára teremtett. Te is ilyen gonosz vagy? Amennyiben nem teremthetnél nekem egy paradicsomot gyönyörű nőkkel, akik a vágyaimat lesik.
2018. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
ha annyir abuta mint te, akkor azonnal feleségül vesz:)
2018. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
8%
Úr Isten 😂😂 hozzánk is szoktak jönni ilyen jehovások ki se megyek. Ilyen marhaságokkal az én agyamat ne tömjék 😃 nem hiszek Istenben ellenben a szerencsében igen. Ezt a kapcsolatot te jól elszúrtad ezzel a megtéréssel. Szerintem a pasid nem fog elvenni és 2-3 év múlva meg már mást fog d**ni te meg mehetsz apácának.
2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy kavar van a fejedben.

Biztos jó ötlet olyanhoz hozzámenni, akivel nem egyezik az értékrendetek. Szerintem mondd meg neki, hogy mi a helyzet. Hagyd, hogy ő döntse el mi az, amit elbír, vállal, stb. Ha nem, akkor tudomásul kell venni, hogy ez ennyi volt. Keress egy hívő fiút.

2018. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ujjab ember aki a bibliarol papol es megszegi.
2018. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz menj,ha szerinted csak ez az egy út,mintsem megházasodj és majd szülj egy rakat kölköt,akinek tönkre teszed az életét,egy kierőszakolt házassággal.
2018. máj. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, ezt komolyan mondom...
2018. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!