Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mamahotel vagy barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahotel vagy barátnő?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Miért jó az egyik és miért jó a másik? Milyen előnyökkel hátrányokkal jár? Melyiket választanátok inkább?
2018. máj. 17. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés te melyiket választod?Itt csak tanácsot kaphatsz.Meg hülye beszólásokat.
2018. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező ez nem döntés, ráadásul ez nem is választás kérdése, mindent a lehetőségek határoznak meg!


Pl:

-Keveset keresel, drágák az albérletek, 5 perc sétára van a munkahelyed, nem szeretnél egyedül éhezni 5-od magaddal a munkásszálon, stb.

-Bérelsz egy ágyat/szobát/lakást/házat/ bármit, de nem vagy a lányok álma, nem megy a csajozás, stb.

-Nagyon jól keresel, emberileg is Ok vagy, külön laksz, jól nézel ki, de nem bíznak meg benned pont ezért a nők...

-Élhetsz otthon és lehet barátnőd is, aki nem a megszokott felszínes észbontós hősnő, akkor mind a kettő a tied :)


Amennyiben nincsen lehetőséged meg is szűnt a választás illúziója!

2018. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy nő sem szeretné ha azért költözne oda a barátja hogy ő legyen az új anyukája. Akkor már inkább maradj otthon, és találkozzatok rendszeresen, kevésbé ciki. Ha meg azt szeretnéd hogy még el is tartson, főleg felejtsd el.

Ha van egy lakása, és KOMOLYAN szereted, vele tervezel, és van neked is munkád (vagyis nem rajta csüngenél, hanem beszállsz a közösbe) akkor jobb ötlet. Bár ha ez lenne a helyzet akkor nem így fogalmaznál...


Vagy lány vagy és úgy érted barátnő(k)el közös albi? Az nem lehet rossz, egy évig én is így laktam fősulin albérletben, és nagyon jó volt (aztán ő átment másik egyetemre)

2018. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a mamahotelt.
2018. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom vele attól még találni rendes pasikat
2018. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradj inkább a mamahotelnél, ha feltetted ezt a kérdést. Nem való neked párkapcsolat.
2018. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy gazdag barátnőt, aki eltart.
2018. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!