Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet gyűlölködésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet gyűlölködésből szerelem?

Figyelt kérdés
1 éve kezdtem a mostani munkahelyemen, ahol az egyik srác nagyon rosszul fogadta, hogy egy nő is jelen lesz már a pasik által uralt munkahelyen. Nem bírt engem, nem köszönt és tudomást se vett rólam így bennem is ellenszenvet váltott ki és nem is érdekelt annyira. Többiekkel egyébként jól kijöttem, nem volt gond, mivel rájöttek, hogy nem egy ne bánts virág lépett be közéjük én is szívesen felveszem a kesztyűt. Nekem eddig volt párkapcsolatom de 1 hónapja szakítottunk és már mikor a többiekkel beszéltem, hogy elég nehéz nekem, mert gáz van a kapcsolatban elkezdett közeledni felém ez a kolléga. Mára már olyan a viszonyunk, hogy elég komoly szívességet tett nekem ráadásul semmit nem várt cserébe, felajánlotta segítségét a továbbiakban is, hogyha bármi van nyugodtan szóljak, el is dumálgattunk és eléggé egy hullámhosszon vagyunk,mint kiderült, plusz mikor megtudta,hogy bántott a barátom eszméletlenül elborult az agya és mérges lett, aztán elkezdtünk poénkodni és elhívott a haverjaival szórakozni. Szerintetek jól gondolom, hogy ez így akkor most közeledés? Eléggé fura tipus egyébként de nekem bejön főleg, hogy baromira okos és nekem az gyengém.
2018. máj. 17. 10:06
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
57%
Komolyan vonzódsz egy hím-soviniszta disznóhoz, aki még a munkahelyen sem tartja egyenrangúnak a nőket a férfiakkal?
2018. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy leírod ez nem gyűlölködés volt, egyszerűen fenntartással fogadott.

Aztán megismert, megváltozott a véleménye.

Ha Neked bejön, és vélhetőleg Neki is Te, akkor ebből még bármi lehet.


Azt viszont derítsd ki,hogy kizárólag mint kolléga szimpatizál Veled, vagy mint pasi is közeledne Feléd.

2018. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hogy nem tekintett egyenrangúnak csak az a benyomása volt rólam, hogy biztos kis hisztis p.csa vagyok, mert adok magamra és sajnos sokan mondták, hogy a testbeszédem is félreérthető, amíg nem ismernek meg, mivel alapból kiegyenesedett háttal járok mindig, mivel kiskoromtól kezdve 20 évig balettoztam és ettől akarva akaratlanul kecses mozgásom lett és kihúzott testtartással mászkálok, mivel ez így belém lett verve. Aki táncolt az levágja,hogy én is táncoltam de aki nem az csak azt látja, hogy az átlagosnál nőiesebb a testtartásom és finomabbak a mozdulataim. Meg tényleg én vagyok az egyetlen lány és ez minden fiút megrémisztett először.
2018. máj. 17. 10:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Második! Igen, te fogtad meg a lényeget szerintem a legjobban. Köszi!
2018. máj. 17. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Előzővel egyetértve, van esély arra hogy közeledjek egymáshoz, de nem biztos hogy még tisztán látod a helyzetet. Erre szoktam mondani: minden megtörténhet sőt még az ellenkezője is.
2018. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én SOKKAL óvatosabb és körültekintőbb lennék a helyedben. Különösen, hogy az előző kapcsolatodban a partnered bántalmazott. Szerintem jobban tennéd, ha egy kicsit takarékra tennéd kettőtök közeledését (nem a megjavult kollégai, tehát ember-ember közötti, hanem bármiféle, akár ténylegesen kialakuló, akár csak általad elképzelt férfi-nő viszonyt), és elkezdeném saját magamnak megadni mindazt a kényeztetést és tiszteletet, amit tőle kaptál vagy kapsz meg. Ha ez megtörténne, tisztább fejjel látnád az egész helyzetedet és benne saját magadat.
2018. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző hozzászólásom utolsó mondatát természetesen úgy értettem, hogy "én a helyedben..."
2018. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nő - magyar kéziszótár férfiaknak:


tudomást se vesz rólam = gyűlöl

2018. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most azért, mert már emberszámba vesz, rögtön kombinálsz és azon agyalsz, hogy összejönnél vele?

Lehet esze ágában sincs nőként nézni rád és valószínű, hogy annál is több esze van, hogy ott kezdjen ki valakivel, akivel egy helyen dolgozik, ha már annyira okos...

Nagy a valószínűsége, hogy fordítva fog ez elsülni, aztán utána milyen jó lesz megint a hangulat. Tiszta érett gondolkodás...

2018. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!