Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan edzőtermet ahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan edzőtermet ahova sok egyetemista és fiatal jár és esetleg lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2018. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőterembe edzeni járnak az emberek nem? Vagy csak én hittem azt? :D
2018. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
82%

Ezt gyorsan felejtsétek el, nagyon gyorsan kiraknak titeket, ha zavarjátok az edzeni akaró nőket.


Ismerkedni lehet, de nem azért jársz edzőterembe, hogy ismerkedj. Az csak mellékesen úgy alakulhat.

2018. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Edzőterem nem erre van. Persze alakulhat úgy a helyzet hogy megismersz ott pár embert ha együtt akartok erősíteni vagy valami,d e ha csak direkt azért mész oda hogy minden egyes nőt leszólíts és feltartsad, megzavarjad őket akkor a személyzet simán kiküldhet ha sokadik figyelmeztetésre nem fogsz viselkedni. De ezzel olyanokat is zavarhatsz akikhez nem mész oda hanem csak simán előttük szólítgatsz le nőket. Persze ha úgy egymás mellett elkezdtek beszélgetni és látod hogy a másik félt sem zavarja, meg úgy egyáltalán senkit abba nincs semmi rossz, de ne ez legyen az első hogy ott neki állsz ismerkedni mert annak nem lesz jó vége.


Egyébként meg változó hogy hol vannak olyan termek ahová egyetemista lányok járnak. Én egy vidéki nem túl igényes edzőteremben is látok fiatal és idősebb nőket, ahogyan férfiakat is. Meg egy színvonalasabb, drágább edzőteremben is vegyesen látok minden korosztályból.

2018. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A BME sportközpontjában sok fiatal van (persze vannak idősebb korosztályok is), de a 99%-nak fülese van, amiben üvölt a zene. Csak azok szoktak beszélgetni, akik együtt jöttek és ismerik egymást.

Néha-néha van leszólítás, ha valaki nem tudja hirtelen kezelni a gépet, de kb ennyi.

2018. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még nem láttam olyan edzőtermet ahol nagy ismerkedés lenne. Akiket már sokszor láttál annak köszönsz, esetleg valami small talk, de ennyi.

Akik ismerkednek ott lányokkal azok legfeljebb azok a férfiak voltak akik mondjuk személyi edzők vagy élsportolók vagy profi testépítők, nem az ilyen átlag Janik mint én...

2018. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!