Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, hogy már csak kalandot keresek, ezért úgy is öltözöm?

Figyelt kérdés
Sokszor van rajtam tapadós miniruha, dekoltált ruha, magassarkú hozzá. Vannak olyan ruháim is, amelyek nem mutatnak semmit, de nem akarom őket hordani, mivel nem olyan a hangulatom. Persze, megbámulnak(mondjuk rendes ruhákban is megbámultak), tetszem a férfiaknak, de úgyis csak az kap meg, akit én akarok, illetve tisztában vagyok, hogy miért, de sokkal több figyelmet kapok így, ami persze az egómnak is jó azok után, hogy mennyire alacsony.
2018. máj. 21. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gond nincs ezzel. Mindig is voltak, vannak és lesznek is k..rvák.
2018. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Tipikus önbizalom-hiányos ribi. Next
2018. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ettól még ku.rva. Nézz szét, hogy mit is jelent valójában a k.urva szó
2018. máj. 21. 20:24
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Forintos nő.
2018. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Megmondjam miért? Elég egyszerű, te magad írtad és lehet nem fog tetszeni sokaknak.


"de úgyis csak az kap meg, akit én akarok" - hát kb. ezért elítélendő. Lehet, hogy ti nők tök jól elvagytok így, de igazából ez inkább ahhoz hasonló viselkedési forma mint amikor régen egy földesúr azt a nőt kapta meg amelyiket csak akarta, teljesen mindegy éppen kinek az asszonya volt. Annyi különbséggel, hogy itt fordítva van a kereslet-kínálat.

Férfiként, irritáló az érzés, ha valaki kitesz valamit a kirakatba majd a boltba betérve közlik velem, hogy engem nem szolgálnak ki mert nem vagyok elég magas/jóképű/sármos, akármi. Érted a hasonlatot remélem.

2018. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Öltözz úgy, ahogy jólesik, ne érdekeljen mások véleménye. Csak legyél következetes, és itt se kérd ki mások véleményét.
2018. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Sok önjelölt irigykènek kàr volt vàlaszolni,látod ők ítélnek mivel lehetősègük nincs ilyen nőhöz.


Nekem nagyon bejönnèl minden szempontból,èn super slim fitben járok mivel kisportolt férfi vagyok.

2018. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

“de úgyis csak az kap meg, akit én akarok”


De épp az, hogy ha “már csak kalandot” keresel és semmi mást, akkor nem kapsz meg senkit. Szerintem te sem olvasod át figyelmesen átfontolva, amiket írsz...

Felõlem éld az életed, ahogy akarod, de nem értem miféle dicséretet vársz, nem csoda ha elítélnek. Mintha az egoizmus és kóros önbizalomhiány annyira jó dolog lenne, jesszusom!

2018. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagy k_rva, annak legalább van annyi esze, hogy pénzt csinál belőle, hogy végigmegy rajta a fél város.


Amúgy valszeg provokatív, kamu kérdés.

2018. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Öltözz, ahogy jól esik.

Az olyanokkal, mint Jaguár, aki embereket egy darab áruhoz hasonlít a boltban, meg ne foglalkozz.

2018. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!