Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, hogy már csak kalandot keresek, ezért úgy is öltözöm?

Figyelt kérdés
Sokszor van rajtam tapadós miniruha, dekoltált ruha, magassarkú hozzá. Vannak olyan ruháim is, amelyek nem mutatnak semmit, de nem akarom őket hordani, mivel nem olyan a hangulatom. Persze, megbámulnak(mondjuk rendes ruhákban is megbámultak), tetszem a férfiaknak, de úgyis csak az kap meg, akit én akarok, illetve tisztában vagyok, hogy miért, de sokkal több figyelmet kapok így, ami persze az egómnak is jó azok után, hogy mennyire alacsony.
2018. máj. 21. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi a kérdés céja? Ordas nagy kamu

21/N

2018. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó miss ducika megèrkezett egy nô szemèlyèben? :))
2018. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
#11: Itt inkább a kérdező degradálja saját magát egy darab áru szintjére, nem Dzsegjuör.
2018. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

# 13


megérkezett a b_zika kérdező a másik regisztrációjával bevédeni magát?

2018. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Pedig Jaguar tökéletes hasonlatot mondott, érdemes lenne a szavak mögé nézni egy picit. :)

A kérdező egy darab áru, semmi több.

2018. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Megint egy szóval nem mondtam, hogy minden férfit engedek, hogy átmnejn rajtam s a fél falu lefektessen. Ha szerelmet keresek, ott vannak a kötöttségek, amit a férfiak nem képessk kezelni
2018. máj. 21. 20:56
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

"Férfiként, irritáló az érzés, ha valaki kitesz valamit a kirakatba majd a boltba betérve közlik velem, hogy engem nem szolgálnak ki mert nem vagyok elég magas/jóképű/sármos, akármi."


Azért ne öltözzek úgy, ahogy szeretnék, nehogy irritáljak mindenféle gyökereket?

Mondjuk én nem öltözöm qrvának, ízlésesen öltözöm, de szeretem a miniszoknyát (nem olyat, amiből a fél fenekem kint van), rövidnadrágot, fekete harisnyát, leggings-et, segget kiemelő farmert...stb., nagyon szeretek szexin, nőiesen öltözködni, és sokszor meg is szoktak nézni a férfiak. Húzzak zsákot, vagy öltözzek öregasszonyosan, hogy nehogy megsértsem azokat, akikkel nem vagyok hajlandó lefeküdni? :D

2018. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Figyelj,te legalább nem nyarvogsz,ha a szoknyája alá néznek,ha akkorát is hord,hogy be lehet látni.Meg nem jössz ide sírni,hogy miért csak arra kellesz a pasiknak,mikor a végén kiderül,hogy 3,14csa villantós gatáyba jársz randizni nyaranta.
2018. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Wizard xy

Látom nem igazán sikerült értelmezni amit írtam, de akkor kifejtem.

Vonatkoztassunk el attól, hogy ki milyen szándékkal akar ismerkedni, hogy komoly kapcsolatot keres vagy épp kalandokat és attól is, hogy milyen emberekkel áll le. Ez saját döntése amit el kell fogadni, ez eddig tiszta sor, no problem.

A gondot inkább a jelenlegi társadalmi lehetőségek okozzák és az ebből jövő antipatikus érzés amit sajnos vagy nem sajnos, inkább a férfiak éreznek.


Gondolom sokan látták a Micsoda Nő c. filmet. Van benne egy jelenet amikor bemegy egy üzletbe, hogy megvegyen magának egy szép ruhát a kirakatból. Majd betérve először közlik, hogy az a ruha elfogyott, kb mint amikor egy kihívóan lány mondja, hogy "van barátom", hogy már itt megpróbál hülyének nézni. Utána mondták, hogy az túl drága és ő nem tudná kifizetni, azaz "nem vagy elé jó". Mire a nő közölte, hogy neki rengeteg pénze van, ez értelmezhető úgy is, hogy mindene megvan ami kellhez, van nyelve, ujja, pénisze, de nem baj, nem jó mert különböző felszínes okok miatt ide az nem elég.

Ez csupán egy hasonlat, de látni lehet és nem is kell szó szerint venni, bőven elég, ha a mögöttes tartalmat nézzük és az ebből fakadó negatív érzést az egyik félre vonatkozóan.


De akkor hozhatok egy életbeli példát is. Pár napja dolgoztam együtt egy új kolléganővel. kb. 165 cm. magas, van úgy 130+ kiló. Még nincs 40 éves, de már ujjnyi vastag kékeszöld viszerek sorakoztak végig a vádliján, a feneket meg háromszor akkora volt szélességre mint én magam, a haja is rövidre volt vágva és be volt festve majdhogynem citromsárgára. Stílusra pedig elég primitív, buta, beképzelt és trágár volt, tehát abszolút semmi nőies nem volt benne a két hatalmas, lógó kannáin kívül ami valljuk be, ugyanúgy nem szép látvány. Ízlések és pofonok, de na.

Ő maga mondta, hogy neki rengeteg pasival volt dolga miután elvált és mielőtt férjhez ment és jelenleg is bármikor van lehetősége szabadon élni, úgy ahogy neki tetszik. Majd amikor elkezdett arról szónokolni, hogy a nagy fsz miért jobb mint a kicsi, stb. akkor kb. csak hümmögtem.


Most tegyük fel, hogy egy olyan világban élünk ahol minden fordítva van kereslet/kínálat szempontjából. Tegyük fel, hogy te mint átlagos paraméterekkel bíró nő (nem topmodell, de közel sem vállalhatatlan) próbál ismerkedni, de folyton falakba ütközik mert 20-ból 19 férfi elutasít valamilyen hülye kifogással.

Találkozol egy ilyen Molnár Krisztián szintű férfival aki elkezdi arról osztani az észt, hogy a nagy mell mennyivel jobb mint a kicsi és, hogy neki bármikor van lehetősége olyan nővel szexelni mint amilyen kb. a te kategóriád. Nem topmodell, de nem is a hozzá hasonló igénytelenség már. És ez nem csak mese, hanem valóban így lenne.


Szóval ezek után számodra nem jönne le negatívan vagy antipatikusan az, hogy egy olyan férfi akihez te bottal nem érnél simán tud úgy élni bármi erőfeszítés nélkül ahogyan te szeretnél, de neked mégsem lehet mert szinte mindig lekoptatnak, holott nem akarsz semmi rosszat?

Ez az amit a lányok nem igazán értenek meg jelenleg. Számomra elég kiábrándító, hogy olyan lányok aki abszolút elhagyják magukat, emellett még ostobák és primitívek is válogatnak a férfiak között és olyan férfiak között mint amilyen kb. én vagyok, de még akkor sem jó nekik nagyon sokminden.


És itt most nem arról van szó, hogy ki férfi és ki nő, ki mi akar és ki mit tud nyújtani, hanem a jelenlegi helyzetről és annak pszichológiájáról. Lehet azt mondani, hogy a férfiak igénytelenek, hogy bárkivel leállnak, de a helyzet attól még nem változott.

Csak egy kicsit kellene mögé nézni a dolgoknak és meg lehetne érteni miért dühítőek a "fejleszd magad", "járj el sportolni", "gyűjts lakásra/építs egzisztenciát" szintű tanácsok a lányok szájából amikor nekik gyakorlatilag semmit nem kell csinálni, de még úgy is lehetőségük van válogatni. Hamar elmegy az ember kedve az egésztől és hamar fel is megy benne a pumpa az általános igazságtalanság érzete miatt.


Kicsit eltértünk a tárgytól, de kifejtettem miért kelt ez sok emberben negatív érzéseket.

2018. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!