Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik átestek plasztikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik átestek plasztikai műtéten, megváltozott az életetek párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Orrplasztikát szeretnék, mert amúgy egy csinos vékony lány vagyok, de így oldalról görbe az orrom, mert kiskoromban sokáig hordtam szemüveget és szerintem ezért van az, hogy sok pasinak max szexre kellek, kapcsolatra lényegesen kevesebbnek és állandóan viszonzatlanul leszek szerelmes, már elegem van ezekből a csalódásokból (Holott személyiségre aranyosnak kedvesnek tartanak, nincsenek káros szokásaim..)


Aki már átesett ezen, megosztaná a tapasztalatait? :) Több embernek tetszel azóta? Köszönöm!



2018. máj. 22. 10:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Sokat beszélsz kérdező, ez idegesítene, nem a duda orrod. Na muti meg a fejedet!
2018. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2019. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#22


3 hét múlva lesz a műtétem :) Pár hónap múlva megírom a tapasztalataimat!

2019. jún. 1. 13:01
 24/27 anonim ***** válasza:
pacsi én 1 hónap mulva megyek konzultálni.
2019. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
10 napja volt a műtétem, tegnap levették a gipszet, és az eredmény csodálatos. Pedig még szemből kicsit duzzadt, de szép kis pisze orrot csinált nekem a doki, sokkal szebb, bájosabb arcom lett. Biztos vagyok benne, hogy ez a pasizásra is hatással lesz, de arról majd később számolok be :D
2019. júl. 6. 14:26
 26/27 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, kérdező? Sikerült az új orroddal azóta egy légiónyi jópasit elbájolni? :)
2023. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, volt utána egy másfél éves kapcsolatom, de azóta inkább csak laza kapcsolatok voltak. Igaz azok sokkal jobb pasikkal, mint előtte. Nagyon sok sportos, jóképű, sikeres pasinak tetszem. Viszont párkapcsolatot nehezen találok, igaz ennek nem sok köze van az orromhoz :D
dec. 7. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!