Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a bizonyos kor amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a bizonyos kor amikor a szüzesség már teher vagy szégyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
10-es: Az nem normalis, amit te irsz. Azert, mert az emberek x szazaleka iszik alkoholt 18 eves kora alatt, meg nem lesz nem normalis az az ember, aki nem teszi. Mindenkinek szive joga eldonteni, hogy mikor erzi elerkezettnek hozza az idot, es mikor nem. Sot. Meg az antialkoholistara se mondhatjuk, hogy nem normalisan el. Az o dontese, mert neki ugy jo. Nehogy mar masok mondjak meg, hogy valakinek le kell-e fekudnie egy masik emberrel x eves koraig, vagy ki kell-e probalnia az analszexet, gruppent stb., mert ha nem, akkor nem normalis...
2018. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyrésze szerintem furán néz a 20 feletti szüzekre, de nem gondolom hogy ez probléma lenne. Szerintem abban sincs gáz, ha valaki örökre szűz marad. Ezeregy oka lehet ennek, nem feltétlenül bolond vagy kattant az ilyen ember. Valamilyen szinten meg kell felelni a társadalmi elvárásoknak, pl. az utcán viselsz ruhát, köszönsz ha belépsz valahová, hisz ezek tartják egyben a társadalmat, de a szüzesség és a nemi élet a legeslegeslegintimebb dolog ami egy ember életében lehet, annak senkinek semmi köze. Ezért úgy gondolom, hogy a homoszexualitáson és az abberált szexuális perverziókon sincs mit csámcsognia másoknak, mert magánügy. Ez alól csak a pedofília és a nekrofília a kivételek, azokkal szemben vasszigorral kell felépni, de ez már nem ide tartozik.


Jól elkanyarodtam a témától, de a lényeg hogy nem ciki akár szüzen meghalni sem.

2018. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Értelmezz szöveget, mert a 100%-os értékelés ellenére nem nagyon sikerült. Ha valaki a SAJÁT döntéséből marad szűz, azzal természetesen nincs probléma, ha viszont nem talál senkit, pedig szeretne, az már más kérdés.
2018. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

26 éves koromig voltam szűz. Olyan 23 éves koromig ennek vallási oka volt, aztán már csak egy ki nem hevert plátói szerelem. 26 évesen már ki akartam próbálni és az első fiúval ki is próbáltam, aki elkezdett nekem udvarolni, bár különösebben nem vonzódtam hozzá. Jobb lett volna, ha várok 29 éves koromig, amikor életemben először olyan fiúval fekhettem le, akibe szerelmes voltam.

De már 24-25 éves korom környékén teljesen hülyének nézett két orvos is, amikor kiderült, hogy még szűz vagyok. Egy nőgyógyász, akihez az urulógus vitt át, mert azt hittem, a vesém görcsöl, rámordított, hogy hogy vizsgáljon meg, ha még szűz vagyok? A másik egy nő volt, ha jól rémlik, ő is nőgyógyász volt vagy már nem is tudom, ügyeletre mentem be petefészekciszta miatt, kérdezte, hogy terhes lehetek-e, mire azt feleltem, maximum a Szent Lélektől, erre rám kapta a szemét: - Csak nem azt akarja mondani, hogy még szűz??? - és az a lenéző hangsúly, ahogy mondta...


Nem tudom, mit szólna szegény, ha tudná, hogy a fiúval, aki elvette a szüzességem, és akit nem szerettem, 4 év alatt max. 10-szer feküdtem le, majd a fiúval akibe meg szerelmes voltam, egy nap alatt háromszor, hacsak tehettem és mindezt legalább 1,5 éven át. És vajon mit szólna most, 10 év elteltével, hogy ugyanezzel a fiúval, aki a férjem, már 3 éve nem feküdtem le. És te jó ég, mit szólna, ha tudná, hogy lefekhettem volna az új szerelmemmel, de nem tettem meg, mert házas?

2018. máj. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az emebrek 'nagy többsége' téved..., kevesrt tud.

Nincs ilyen kor. Rajtad áll, hogy szégyent s nehézség illúzióját teremtesz-e magadnak.

2018. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 alatt gáz elveszíteni, fölötte sose késő, sose szégyen.
2018. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki 30 körüli és még mindig nem volt képes kialakítani egy kapcsolatot, az elég ciki
2018. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!