Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hisztinek számít?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek, tudom, hogy mostanában sok stressz ér. Tudom, hogy szánalmas, de néha borzasztóan magányosnak érzem magam a barátom mellett. Próbálom felhívni magamra a figyelmét, folyamatosan utalgatásokat teszek rá, hogy találkozzunk, de nem akar a vizsgaidőszak miatt. Én ezt megértem. Azt is megértem, hogy állandóan nekem kell felhívnom őt, és én írok neki először. De rohadt nehéz elviselni, hogy ennyire nem érzem magamat szeretve, és amikor kiborulok, sírok és elkezdek vele vitázni, akkor tudatva van velem, hogy az én hibám amiért túl érzékeny vagyok, és nem szabadna "hisztiznem". Őszintén, lehet, hogy én vagyok túlérzékeny? Lehet, hogy az én elvárásaim túl nagyok? 22/L

2018. máj. 24. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak gyerek vagy még. Nem tudsz ilyen helyzeteket kezelni, amikor a szerelem, szeretett háttérbe szorul.
2018. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az, de idővel remélhetőleg kinövöd. Én voltam a másik odalon, iszonyat fárasztó vizsgára készülés, tanulás közben a másik utalgatásaival, érzelmi zsarolásával és felesleges vitáival törődni. Ha tényleg szereted, akkor most békén hagyod, ellenkező esetben csak azért kell neked a másik, hogy a saját szeretetéhségedet kielégítsd és a magányodat enyhítsd. Ami nagyon önző dolog.
2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

nemsoká vége a vizsgáinak..


kitartás!

2018. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez természetes. Nem nevezném hisztinek , inkább rutintalanságnak, tapasztalatlanságanak. Majd megtanulod kezelni ezeket a szituációkat... Legyél türelmes, de azért közöld idønként, hogy mit érzel...
2018. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Most írom le a mai nap sokadszor: ha egy fiú úgy rendezi le a problémákat, hogy te csak hisztizel, akkor hagyd ott.

Tojik rád. Nem keres, nem fordít rád figyelmet, magányos vagy a kapcsolatban. Válasz: hisztizel. Vagyis a te hibád, hogy ez zavar.

Ez a vizsgák után se lesz jobb. Ne magyarázza már meg senki, hogy annyi ideje nincs, hogy ő hívjon telefonon. De ha te hívod, van ideje felvenni? Egyszerűen nem hiányzol neki, elvan nélküled.

Én a helyedben nem zavarnám ebben, és keresnék olyan párt, aki szeret velem lenni.

2018. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is vizsgázom, mégis jut időm rá. Azért azt kötve hiszem, hogy valaki minden egyes percét a vizsgaidőszaknak tanulással tölti. Mindegy, ennek a kapcsolatnak már úgy is lőttek.
2018. máj. 24. 11:59
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Az #5-ös választ és a felpontozását felejtsd el. Nem szól másról, mint az egoista, mindent másra hárító önérzetről.

Ha egy pasi azt mondja, hogy csak hisztizel, hagyd ott? Miért, ha egy pasi mondja, akkor nem hisztizhet a nő? Kinek kell szólni a hisztiről, a nő szüleinek vagy barátainak, hogy akkor legitim legyen a dolog?

Érett, felnőtt emberként, ha valaki egy negatív dolgot (pl. hiszti) mondd rád, akkor ne dogmák szerint viselkedj a másikkal, hanem gondold át.

Vannak az ember életében stresszesebb időszakok. Ennyi. Vizsgaidőszak után beszéld meg vele.

(Amúgy mérnökire járok, a barátnőm teljes mértékben felfogja, hogy nincs időnk most találkozni. Kifejezetten örülök, hogy érett és felnőtt nőt találtam.)

2018. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 + 1
2018. máj. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A #7-es válaszadó hozzászólásából szinte biztosra veszem, hogy a barátnője nem szerelmes belé. Egyrészt, akinek bizonygatnia kell más nő felé, hogy az ő barátnője milyen jó és ő milyen jól járt, az valójában annak a jele, hogy ő maga is bizonytalan. A szerelem tényleg baromi önző tud lenni, és azt elfogadom, hogy a hiszti gyerekes módja a figyelem felhívásának. Viszont normálisnak tartom, hogy szeretnék több időt tölteni a barátommal, mivel szeretem őt és hiányzik, csak ennek a közlése nem a megfelelő volt részemről. A kérdés is erre irányult. Egyébként végül leültem megbeszélni a barátommal (sikeresen), mert a válaszokból lejött, hogy tényleg én viselkedtem gyerekesen. Hogy most belül megdöglök a hiányától, azt meg megpróbálom magamban lerendezni.
2018. máj. 25. 17:03
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, szerinted ha valaki nem viselkedik hisztis kisgyerek módjára, nem követelőzik és nem akarja tűzön-vízen át érvényesíteni a saját akaratát, akkor nem szerelmes a másikba? Köszi a felvilágosítást :D Az eszedbe sem jut, hogy valaki felnőtt, és túl van már ezen a pióca-szerelmen? Nő vagyok, fülig szerelmes a páromba, de megértem és felfogom, ha dolga van, nem zaklatom, és nem okozok neki felesleges lelkiismeretfurdalást. Ugyanis neki is van saját élete, saját kötelezettsége. Téged sem értelek, ennyire nincs más dolgod, életed, barátaid, elfoglaltságod a barátodon kívül, hogy szabadidődben önként döglődsz, ahelyett, hogy valami értelmeset csinálnál? A te életed a párodról szól és slussz?
2018. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!