Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi számít hisztinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít hisztinek?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés.

Légyszi a korotokat, nemeteket is írjátok oda.


2016. aug. 28. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam az, amikor ok nélkül, vagy mondvacsinált okkal kelti a feszültséget. Pl. ha evésre azt mondom, hogy "kajálás" és beleköt, holott a többi ötvenezer alkalommal nem zavarja.


Na meg persze az érzelmi zsarolások is ide tartoznak.

2016. aug. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármi, ami értelmetlen veszekedés.


Pl barátom egyszer megsértődött, mert úgy válaszoltam neki, hogy fülhallgató volt a fülemben, de csak úgy, semmi nem szólt benne. Azt hitte, nem figyelek arra, amit mond és elkezdett veszekedni velem, és akkor sem nyugodott meg, amikor kb szó szerint vissza mondtam neki mindent abból, amit elmesélt...



25L

2016. aug. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges kiakadás valamin, amit el lehetne intézni felnőtt módon. Általában a kiváltó ok nem az, amin kiakad az illető, hanem valami más belső problémáját vetíti ki.


Párkapcsolai példát most nem tudok, de én amikor egy cikkem bírálatát megkaptam, nagyon kiakadtam, hogy hogy lehet ilyen szemét módon kritizálni (a cikket egyébként elfogadta, így nem igazán volt min kiakadnom), holott az igazi problémám az volt, hogy saját magammal nem voltam megelégedve.


23/L

2016. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát bármi, ami nem ilyen "jaj, de szép,jaj de jó" megnyilvánulás.?
2016. aug. 28. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, Kérdező. Bármi olyasmi, amit meg LEHETNE beszélni civilizált homó sapiensek módjára, de nem teszi.
2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!