Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető a problémám, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető a problémám, vagy hisztinek számít?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátommal, 20-onévesek vagyunk mindketten. A problémám tudom, hogy gyerekesnek fog tünni, de érdekel a véleményetek, hogy igazából mennyire jogos, hogy ez nekem rosszul esik. Az a helyzet, hogy a barátom utál fényképezkedni és fényképezni bármit, a telefonján sincs szinte semmi, nincs fényképezőgépje, simán visszajön egy kirándulásról egy kép nélkül. Én meg az ellenkezője vagyok, persze nem szeretek túlzásba esni, nem az van, hogy minden sz*rt lefényképezek, de ha pl. kirándulunk (és elég sokszor kirándulunk, utazunk), szeretem megörökíteni a pillanatokat, nekem ez nagyon fontos emlék, nagyon szeretem a képeket évek múltán visszanézni. A gond az, hogy ahányszor mondjuk kirándulunk valamerre, a közös képet úgy kell kikönyörögnöm, merthogy ő ezt utálja, a legtöbbször akkor is morog, ha csak úgy bármit fényképezek. Nálam meg általában sértődés a vége, mert én csak egy emléket szeretnék arról, hogy itt voltunk együtt, nem gondolom, hogy ez olyan nagy dolog lenne, nem tézezer szelfit akarok, csak néha egy-egy képet, de általában veszekedés van belőle. TUDOM, hogy ez nem egy egetverő probléma, de mint mondtam, elég sokat kirándulunk, utazunk, és már így nincs is kedvem menni, ha belegondolok, hogy megint ez lesz a baj. Próábálom nem magamra venni, de akkor is rosszul esik. Az a baj, hogy már elkezdtem kombinálni, hogy mondjuk mindig csak én teszek fel képet mondjuk Facebookra, az ő oldala totál üres, amit megértek, másról sem tesz ki semmit, de pl. a teleofnjában sincs egy kép sem rólunk, sehol. Néha már az az érzésem, hogy "lenéz" (nem tudom jobban kifejezni) a képeim miatt, mintha az csak olyan kis hülye libás dolog lenne, hogy mindent lefényképezek.

Szerintetek túlkombinálom, vagy azért picit érthető? Tudom, hogy ezt csak úgy oldom meg, ha engedek, merthogy ő nem fog, és nem tudok mit kezdeni ezzel, hogy ez zavar engem, még ha nem is akarom, hogy zavarjon, mert nem túl "felnőttes".


2016. dec. 26. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
az a szerencse hogy csak ennyi a problémátok :)
2016. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát én mondjuk kíváncsi lennék rá, hogy ez mirét alkault ki így nála, esetleg mitől tart, mi nem tetszik neki...
2016. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne csesztesd többet vele, világosan az értésedre adta, hogy mit gondol. Ha tiszteletben tartanád, mindjárt nem lenne se veszekedés, se idegeskedés.
2016. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel, de nem mondott semmit róla, hogy miért.
2016. dec. 26. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű; őt hagyd ki a képekből, tegyél csak magadról meg a helyről. 😊
2016. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez nálunk is probléma , mert pl most karácsonykor is szerettem volna a férjemmel s a kislányommal egy közös képet , hogy nyomtassam ki s legyen meg emlékbe a lányunknak mikor felnő , de a férjem nem állt oda.. 1,5év alatt talán 5közös képünk van. Vagy ő van a képeken a lanyunkkal vagy én. Nekem ez ugy jön ki hogy "mintha nem egy család lennénk". De ez van.
2016. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Túlkombinálod.

Egyértelműen elmondta, hogy utálja, ha fenyképezik, akkor miért provokálod feleslegesen? Csinálj magadról egy selfie-t, neked lesz emléked a kirándulásról és egy veszekedéssel kevesebb.

Bár nekem nincs barátnőm, de teljesen meg tudom érteni. Én is utálom, ha fenyképeznek, és ha lenne barátnőm, akinek elmondtam hogy nem akarom, de ő mégis, akkor provokációnak venném, bár személyiségemből fakadóan komoly összeveszés nem lenne belőle, legalábbis az én részemről.

2016. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze igazatok van, azt hiszem engem inkább a hozzáállása zavar jobban, mintha azt sugallná, hogy aki szeret fényképezkedni, az hülye. Ezt így egyenesen vagy burkoltan párszor ki is mondta, persze "nem rám gondolt", de ha én is beletartozom ebbe a kategóriába akkor ez rám is vonatkozik...

na mindegy

2016. dec. 26. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol meg h 100bol egy dolgodat hulyesegnek tartja, meg szerethet. Senki sem tokeletes. Ne provokald, ne csesztesd ezzel. Ajanl neki kompromisszumot. Te bekenhagyod az evi 1nel tobb kozos keppel, cserebe o csondben turi amikor te rajta kivul barmi mast fotozol. Szerintem ebbe bele fog menni.
2016. dec. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!