Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet megkeresni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet megkeresni az exet a "csak szex" dologgal?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltunk együtt, azért lett vége mert én komplyabbat akartam volna de ő nemérezte ugyanigy igy megbeszéltük és mindenki ment dolgára. Én azóta már tulvagyok az egészen, viszont hónapok óta nincsen senkim és nagyon hiányzik a szex ami vele viszont nagyon is jó volt.

Persze csak ha azota neki sincs senkije és előre tisztázzuk mi is ez.

Tovabbra is csak komoly kapcsolatot keresek, viszont azért gondoltam erre mert vele legalább tudom h tényleg jok vagyunk az ágyban... Azt nem akarom hogy most bele a nagyvilágba keresni vkit egy laza kapcsolatra.



2018. máj. 24. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen rossz ötlet, ráadásul ebben a felállásban azt gondolom, hogy önző dolog is...
2018. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már miért lenne önző dolog? Ha neki nincs senkije, akkor nemgondol annak. Ő eredetileg is vmi ilyen "kapcsolatra" vágyott volna.
2018. máj. 24. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet, mert könnyen meglehet, hogy te fogsz megint kötődni.


29n

2018. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Rossz ötlet.

Hogy nézne ez ki?

- Bocs, de nekem csak laza szexkapcsolat kell.

- De én nem olyan làny vagyok. Szakítsunk.

- Rendben.

- Bocs, de most, hogy mégsem találtam helyetted senkit, akinek komoly kapcsolatra kellek, ezért mégis belemegyek, hogy csak szexeljünk.


Nem érzed, hogy ez így mennyire ciki? Akkor is az, ha nem szó szerint ez a párbeszéd zajlik le.

2018. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Nem érzem cikinek mert nemigy működött a dolog. =D összejöttünk, együtt voltunk pár hónapot de nála nemigen alakult ki kötődés inkább a haverok meg stb. Én ezt felhoztam neki, mondtam h ez rosszul esik mert én meg ugyérzem bele tudnék szeretni, nemlesz jó, akkor mondta h neki most ez kell nem érzi ugy h letudná magát kötni velem, és akkor közösen megbeszéltük h legyen vége. Más dolgokban azota is keressül egymást ha kell vmi. Ha összefutunk beszélünk pár szót bár tény h nem beszélünk meg talikat sose mert h@t nem vagyunk igazából barátok max jó ismerősök.
2018. máj. 24. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező, azért önző,mert neked csak a szexre kellene, semmi másra, egyszerűen használni szeretnéd...
2018. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Te is nagyon jól tudod, hogy rèszedről ez nem "csak szex" lenne. (Van egyáltalán ilyen?) Még mindig szerelmes vagy, és reménykedsz, hogy majd a szexszel megfogod a pasit. De ez az ember nem szeret téged! Ennyire nem becsülöd a saját testedet?
2018. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel magadat alázod meg, kb. az elveid ellen mész. Tényleg olyan íze van a dolognak, hogy "én komoly kapcsolatot akarok", aztán pár hónap múlva "ja, most már simán csak dugnék is". Na, az ilyet tartják ált. a legnagyobb r...cnak, mert aki simán csak összefekszik mindenkivel, az nem mondja magáról, hogy neki komoly kéne.


Inkább keress mást, ha annyira csak dugni akarsz. Kicsit több energiabelefeccölés... ne legyél lusta.

2018. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
70%

Egyetlen negatív része lehet a dolognak, ha te elkezdesz kötődni hozzá. Egyébként teljesen sima.

Ne hallgass azokra, akik szerint ez önző dolog, mert ez butaság.


Megmondod neki őszintén, hogy mit akarsz. Ő pedig eltudja dönteni, hogy neki ez megfelel-e. Ezáltal ő is ugyanúgy használ téged, mint te őt.


Akkor lenne önzőség, ha fordítva lenne. Ő akarna komoly kapcsolatot, te pedig hitegetnéd úgy, hogy közben csak szexet akarsz. Ezt sajnos sokan nem tudják felfogni itt a GYIK-en, mert az IQ-juk nem éri el a 3 számjegyet, de hát ez van.


Szexelni jó dolog. Sokkal okosabb olyannal csinálni ezt, akit ismerünk. Amennyiben nem váltatok el rossz hangulattal egymástól, akkor simán jó lehet ez. Nekem is volt ilyen. Jó is volt, aztán ő talált egy komoly kapcsolatot és abbahagytuk.

2018. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Es szerinted ki fog teged komolyan venni? Ugy akarsz komoly kapcsolatot keresni, hogy a torkodon meg ott lesz egy masik faszi elvezese. Ne nevettesd mar ki magadat.
2018. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!